3 גורמים עיקריים לניקוי והדברה לספות

רכשתם ספה חדשה מבד? תתחדשו! ישנם כמה דברים חשובים שעליכם לדעת בכדי לשמור על הספה החדשה במיוחד כאשר מדובר על ספות מבד. לספות העשויות מבד יש יתרונות אך גם חסרונות ברורים שמצריכים מכם תחזוקה קבועה של שירותי ניקוי ספות והדברה. 

הספות בבית הם הרהיט הכי שימושי בו אנחנו רובצים ומתפנקים, מארחים חברים ומשפחה והספות ממוקמות במרכז הבית בסלון. במקרים רבים כאשר מגיעים לישון אצלכם ואין עוד מיטות אז הברירה הטבעית היא לישון על הספות ולכן אתם חייבים לשמור על הספות שלכם.

לפניכם כמה נושאים שחובה לשמור ולתחזק בכדי ליהנות מהספה לשנים רבות:

  1. ילדים קטנים

הילדים שלנו יושבים על הספות ולעיתים קרובות מאוד נשפך להם המיץ, או שהאוכל והחטיפים נופלים על הספה ומביאים לידי כתמים. לא פעם הגענו לבתים שהילדים פשוט קשקשו ושפכו צבעים על הספות (גואש או טושים). ילדים הם ברכה ומביאים שמחה גדולה – אבל עד שמדובר על הספות בבית!

הפתרון לכך הוא לאסור על הילדים לאכול או לשתות על הספות (בפועל זה לא מחזיק). או להזמין שירותי ניקוי ספות אחת לחצי שנה או בהתאם לצורך.

  1. בעלי חיים

בעלי חיים בבית כלבים ובמיוחד חתולים מסבים לספות לכלוך רב. כלבים אשר מסתובבים בחוץ ועולים על הספות מלכלכים אותם ונשירים עליהם שיערות, כל בית עם כלבים יודע ומכיר את הבעיה של שערות כלבים בכל מקום שפשוט לא מתנקות מהספה.

במקרים של חתולים הדבר שונה, חתול הוא חיה נקייה מאוד אך הם מנשירים גם המון שיערות וגרוע מכך פורמים את הבד בספות ע"י גירוד הציפורניים שלהם.

במקרים אלו אתם יכולים לאסור על הכלבים לעלות על הספות או לשים כיסוי על הספות – אך את נושא השערות לא תפטרו מכיוון שהם באוויר הבית והם נתפסים בסיבי הבד. לחליפין גם במקרים אלו מוטב להזמין שירותי ניקוי ספות אחת לחצי שנה.

  1. פשפשים בספה

בדומה למזרון השינה שלנו גם על גבי הספות מגיעים להם פשפשי מיטה. אלו חרקים קטנים המגיעים לרהיטים כמו מזרנים או ספות בכל מיני דרכים בעיקר מבחוץ. מי שישן על הספות בלילה יקום בבוקר עם סימנים – לכן במקרים אלו עליכם לבצע הדברת פשפש המיטה על מנת להתגבר על כך.

 

לסיכום,

שירותי ניקיון והדברה לספות הם חיוניים לשמירה על אורך חיי הספות ולאסתטיות בבית במיוחד בסלון. אחת לחצי שנה – שנה הזמינו אותנו ונדאג להעניק לכם שירות מכל הלב ולתוצאות שלא הכרתם – ממש כמו חדש!

Rate this post
a
חייגו עכשיו תחזור אליי פנייה בווטסאפ