שטיחים הם פריטים עיצוביים לכל דבר ועניין. יש בהם הרבה מאד יתרונות ולא בכדי הם נוכחים כמעט בכל בית. השטיחים קיימים כיום באינספור דגמים, דוגמאות, צבעים, גדלים וצורות וכל אדם שמעוניין להתחדש בשטיח יכול לבחור את זה שבדיוק יתאים לצרכים שלו וכמובן לחדרים שבבית. כאשר מחליטים להתחדש בשטיח או בכמה שטיחים לבית – חשוב מאד שיהיו בהישג יד פרטי הקשר לחברה מקצועית שגם מציעה שירותים של ניקוי שטיחים ורצוי מאד שתהיה זו חברה שמציעה אתה שירותים בקרבה גאוגרפית מהבית. כך למשל חברת ניקוי שטיחים בירושלים יכולה לתת מענה הולם ונוח מאד גם לתושבי הבירה עצמה וגם למי שמתגורר ביישובים הסמוכים. ברוב המקרים ניקוי יסודי של שטיח לא מתבצע בביתו של הלקוח ולכן יש חשיבות למרחק נסיעה קטן ככל האפשר. ניקוי השטיח הוא תהליך של כמה שלבים ויש חשיבות להתאמה מדויקת של השלבים שמתאימים לשטיח על פי חומרי הגלם שמהם הוא עשוי או לדרגת הלכלוך שלו.

 

איך מחליטים על אופן ניקוי השטיח?

מכיוון שיש סוגים שונים של שטיחים אשר נבדלים זה מזה חשוב מאד להתאים את הניקוי היסודי לכל שטיח ושטיח בנפרד. יש שטיחים עדינים במיוחד שדורשים ניקוי עדין או אפילו ידני, יש כאלה שאפשר לעשות שימוש בניקוי שלהם בחומרי ניקוי מקצועיים ותעשייתיים ויש כאלה שצריך להתייחס לשערות ארוכות במיוחד שהם עשויים מהן. מכיוון שאי אפשר לקבל החלטות כאלה ולבצע אותן בביתו של הלקוח צריכים העובדים של חברת הניקוי לקחת את השטיח אל בניין החברה ושם לבצע את הניקוי בסיוע מכונות שטיפה ושאיבה חזקות במיוחד. ישנם גם מקרים שבהם השטיח גדול מאד וצריך לתלות אותו בעזרת מכשור גבוה במיוחד. מכאן קל יותר להבין כמה חשוב שהשטיח יעבור את הניקיון היסודי שלו מפעם לפעם על ידי חברה מקצועית שזה תחום העיסוק שלה.

 

מהם השלבים בניקוי שטיחים?

חברת ניקוי שטיחים בירושלים, כמו גם באזורים אחרים ברחבי הארץ – תציע שירותים שונים של ניקוי שטיחים על פי הגודל, הצורה והחומרים שמהם עשוי השטיח. יחד עם זאת, ישנו תהליך שסביר להניח שיהיה משותף לכלל השטיחים –

  • שאיבה ראשונית חזקה – מטרתה שאיבה הזאת היא הוצאה והרחקה של כמה שיותר אבק ולכלוך שהצטברו לאורכן של שערות השטיח. כאשר השטיח תלוי באוויר ולא מונח על הרצפה הרבה יותר קל לאוורר אותו ולנער אותו על מנת להסיר לכלוך שאפילו לא יודעים שקיים.
  • שטיפה – במידה והוחלט שיש צורך בשטיפה הרי שזה יהיה הזמן המתאים לה. השטיפה בדרך כלל תכלול שימוש בחומרי ניקוי שיוחדרו פנימה אל תוך השערות, עד נקודת החיבור אל בסיס השטיח וכך מובטח ניקיון יסודי ויעיל מאד שגם יסיר כתמים.
  • ייבוש – כאשר הייבוש יתבצע על ידי משבי אוויר חזקים – הרי שהשערות יורחקו זו מזו וכל המראה של השטיח יהיה הרבה יותר מאוורר. התוצאה – שטיח נקי ויפה שפשוט נראה כמו חדש!

 

לבחור חברה של ניקוי שטיחים בירושלים

חשוב מאד לוודא שהחברה שפונים אליה מוכרת, ותיקה בתחום ובעלת מוניטין טובים בקרב הרבה מאד לקוחות. מי שמחפש חברה מקצועית לניקוי השטיח שלו בוודאי קשור לשטיח שלו ודואג לו ולכן לא יתפשר על ניקיון שהוא פחות ממעולה. ההמלצה היא לפנות לחברת דיימונד קלין, שהיא חברה מובילה בתחום של ניקוי שטיחים, ניקוי ריפודי רכב וכמובן ניקוי ספות המציעה שירותים בפריסה ארצית ועם הגעה לביתו של הלקוח לאיסוף השטיח וכמובן החזרתו לשם אחרי הניקוי.

a
חייגו עכשיו תחזור אליי פנייה בווטסאפ