מנקים חומר דמוי עור

בעבר היו רוב רובם של הספות, כיסאות הסלון והכורסאות מרופדים בריפוד בד. זה היה הריפוד האולטימטיבי ובזה בחרו כולם. הריפוד בהחלט היה מרשים והעניק את המראה היוקרתי הרצוי. עם השנים החליף העור את הריפוד המסורתי העשוי בד וכיום אנחנו מוצאים כי כמעט כל הספות עשויות מריפוד עור.

בררו כי כאשר הספות עשויות ריפוד עור, הרבה יותר פשוט וקל לתחזק אותם. הניקוי של העור הוא קל ונוח ואינו דורש ציוד מיוחד כמו שואב אבק או חומרי ניקוי שקים להשגה. את העור אפשר גם להרטיב ולייבש בקלות שלא כמו הריפוד העשוי בד.

אך למרות הקלות הרבה של התחזוקה והניקיון של הספות או הכורסאות המרופדות בעור, עדיין ישנן הוראות מדויקות וברורות שחובה להיצמד אליהם, על מנת שלא להזיק לעור.

כי אם לדוגמא נבחר לנקות את הריפוד שנראה כל כך עמיד וחזק באמצעות ספוג הפלא, אנחנו עלולים להרוס ולקרוע את הריפוד במו ידינו באמצעות השפשופים הנמרצים על ידי ספוג הפלא.

איך מנקים חומר דמוי עור?

אז אם אתם מעוניינים לנקות את הספה או את הכורסא המרופדת בריפוד דמוי עור, אתם חייבים לבדוק קודם כל מהם הוראות היצרן ואיך אתם אמורים לטפל בריפוד. אתם בטח לא רוצים להזיק לריפוד שלכם בדרך לניקיון, אך אתם גם לא רוצים לוותר על הניקוי ועל התחזוקה הנאותה של הספה. על כן, לפני שאתם מסתערים על הספה באמצעים ביתיים שונים כמו חומץ, סודה לשתייה או אפילו סבון כלים. גם אם נראה לכם כי כל החומרים הללו הם חומרים תמימים ואין כל בעיה לנקות באמצעותם את  ספת העור שנראית כל כך עמידה, עדיין, לא תמיד תוכלו לצפות את העתיד ולא תמיד תדעו מראש מה יהיה האפקט של הניקיון המסיבי שלכם.

מנקים בזהירות

הניקיון אמור להתבצע תוך זהירות ועדינות רבה באופן כזה שהעור יקבל את הטיפול הכי מתאים עבורו.

למעשה גם מוצרים דמוי עור דורשים את אותה רמת הזהירות ואת ההקפדה על כל הכללים על מנת שהתוצאה אכן תהיה נקייה ללא כל נזק לרהיט.

נעזרים באנשי מקצוע

אם אתם רוצים לבצע ניקוי יותר יסודי ויותר מקיף, לא תמיד תוכלו להסתפק בניקיון הביתי באמצעים שברשותכם. ישנם מקרין רבים אשר בהם הלכלוך כבד חדר עמוק מידי והצטבר לכלוך באזורים שאין לכם לשם כל גישה. במקרים מן הסוג הזה מומלץ מאוד לפנות אל אנשי מקצוע אשר זהו תחום ההתמחות שלהם. הם עוסקים בניקוי ספות וריפודים מכל הסוגים והם מציעים את האפשרות של טיפול בריפוד, בכורסאות, בשטיחים ובכל מה שקשור לתחום הזה.

הניקיון של אנשי המקצוע יפיק בסופו של דבר מוצר שייראה ממש כמו חדש, נקי ובוהק ללא שייגרם לו כל נזק.

Rate this post
a
חייגו עכשיו תחזור אליי פנייה בווטסאפ