ניקוי ספה דמוי עור

כמעט ואין סלון בלי ספה. אין מי שמוותר על הספה או לכל הפחות הכורסא הנוחה והמזמינה אשר מציעה את היכולת להרפות, לנוח ולהירגע בסוף היום או באמצעה…

הבעיה מתחילה עם התחזוקה של הספה.

לא כל כך קל וגם לא פשוט לשמור על ספה נקייה. חלק מהכיף של הספה זו האפשרות להתפרקד עם כוס קפה ואולי אפילו פרוסת עוגה (מתפוררת). הילדים נהנים להפוך את הספה לטרמפולינה לעת מצוא ובכלל הספה היא ממש לא מוצר שאנחנו מצליחים לשמור עליה כמו בוויטרינה. הבעיה שלנו מתחילה כאשר אנחנו רוצים לנקות את הספה. יש ספות שהן יותר לקות לניקוי ויש ספות שהן יותר מסובכות בקטע הזה. אבל כמעט ואין ספה שהריפוד כולו נשלף ואפשר פשוט להכניס אותו למכונת הכביסה ולקבל את הספה שוב כמו חדשה.
ברור אם כן כי הספה הסטנדרטית בבית היא לא ממש נקייה בדיוק בגלל הקושי הזה של שמירה על הניקיון שלה וביצוע פעולות הניקיון הדרושות.

יש מי שינקה לכם את הספה!

אז אם גם אתם נרתעים מהלכלוך, מבועתים ממצבורי החיידקים אשר עם הזמן מוצאים לעצמם מקום נוח להתגדר בו, אתם בהחלט יכולים להירגע. כי יש מי שינקה עברכם את הספה ויהפוך אותה לחדשה ממש. אתם לא תצטרכו לעשות דבר לצורך כך. חברת הניקיון תגיע אליכם הביתה ותעניק לספה שלכם את הטיפול הכי נכון והכי מתאים עבורה.

ניקוי ספה דמוי עור – מצריך ניסיון

לכאורה נראה כי ניקיון של ספה שהיא דמוי עור, לא אמור להיות סיפור מורכב ויקר. נדמה כי הספה היא רחיצה וקל מאוד להעביר עליה סמרטוט ולראות אותה שוב נקייה. אך זה אולי יהיה נכון לספה שהיא אחרי שימוש של שבוע בערך… ספה שנמצאת בשימוש קבוע ותכוף משך חודשים אורכים, שלא לומר שנים, צוברת הרבה מאוד לכלוך. היא כבר לא כל כך קלה לניקוי וממש מורכב להביא אותה למצב חדש ממש.

בדיוק לשם כך יש לפנות אל חברת ניקיון שזוהי בדיוק המומחיות שלה. היא מסוגלת להחזיר את עטרת הספה ליושנה (במובן החיובי כמובן… הספה תחזור להיות נקייה ובוהקת ממש כפי שהיא הייתה כאשר היא נקנתה)

חברה אחראית עם קבלות

נואשתם כבר מלרכוש את כל חומרי הניקוי המבטיחים לכם ניסים ונפלאות, הבנתם שבעבודה ידנית – ביתית לא ממש תצליחו להגיע למשהו ממשי. אתם מבקשים לנקות את הספה כמו שצריך, ומבינים כי רק חברת ניקיון תעשה את הדבר בצורה הנכונה והטובה ביותר. כאן חשוב שתשימו לב כי אתם פונים אל חברה שאכן מסוגלת לתת לכם אחריות על התוצאות והיא אכן מבטיחה כי הספה לא תיפגע ולא יקרה לה כל נזק. הניקיון יתבצע בצורה הנכונה והאחראית עם תוצאת מושלמות ובוהקות!

סיכום:

ניקוי ספות דמוי עור הינו תהליך שבו אנו מגיעים עד הבית ביחד עם חומרים טבעיים איכותיים, צוות מיומן, טכנולוגיה ומתחייבים ל-100 תוצאה – בסופו של התהליך תקבלו את הספה שלכם חדשה והכי חשוב ללא אבק וחיידקים מצטברים.

לייעוץ ראשוני אתם מוזמנים לחייג – 072-3305575 או לצור איתנו קשר בלחיצה כאן

 

5/5 - (1 vote)
a
חייגו עכשיו תחזור אליי פנייה בווטסאפ