כשאנחנו רוכשים רכב חדש, אנחנו מקבלים אותו נקי לגמרי, מצוחצח, כזה שאפשר לאכול מהרצפה שלו כפי שנהוג לומר. עם הזמן הרכב מתלכלך בצורות שונות, ככל שאנחנו משתמשים בו יותר אז הוא מתלכלך, מן הסתם, גם אם אנחנו לא נשתמש בו כלל אז הוא יצבור אבק ולכלוך מסוגים שונים.

סביר להניח שאנחנו נקפיד לשמור על הניקיון שלו בצורות שונות, בין אם זה בשביל התחושה הטובה שלנו ובין אם זה בשביל שיהיה לנו נעים לנהוג בו, יהיה נעים לנוסעים לשהות בתוכו, וכן בשביל שנוכל לנהוג בו בצורה בטוחה ונוחה.

אין ספק שאחד האלמנטים שמתלכלכים הכי הרבה ברכב, הם השטיחים שלו. מדובר באותם שטיחים שנמצאים מתחת למושב הנהג, מתחת למושב שליד הנהג וכן במושבים האחוריים. שטיחים אלו צוברים לכלוך רב, בין אם זה של בוץ ואדמה שהנעליים שלנו סוחבות מבחוץ, בין אם זה של פירורי אוכל ופירורים של דברים אחרים בהם אנחנו משתמשים ברכב בזמן הנסיעה. לא פעם אנחנו נגלה שהשטיחים התלכלכו מדברים שאנחנו לא מבינים איך הם הגיעו לשם ולא פעם אנחנו נגלה שהשטיח מלוכלכים בצורה שאי אפשר אפילו להסביר כיצד זה קרה.

יש אנשים שנוטים לנקות את השטיחים בצורה פשוטה ושטחית למדי. הם מוציאים את השטיח מהרכב, מנערים אותו, שופכים עליו קצת מים, משפשפים, וזהו. אך מן הסתם, זה לא בהכרח מספיק. בשביל שהשטיחים של הרכב יהיו נקיים אנחנו צריכים להשתמש בכלים הרבה יותר משמעותיים.

ניקוי שטיחי רכב – האופציות שלנו

קיימות שתי אופציות לשם כך. אופציה אחת היא לעשות את זה בעצמנו, אנחנו יכולים להשתמש במברשת להבריש אותו, להשתמש בתכשירים שונים בשביל לנקות את הכתמים שנוצרו בו, מדובר בהליך לא מורכב אך חשוב לומר שאם לא עושים אותו נכון, זה עלול ליצור נזק לשטיחים, מעבר לכך שאנחנו פשוט לא ננקה אותם כמו שצריך והכתמים עלולים להישאר במקום.

אופציה שנייה היא לשכור צוות מקצועי שיעשה זאת בשבילנו. אנחנו יכולים לקחת את הרכב אל המקום בו ינקו עבורנו את השטיחים בצורה אפקטיבית, באמצעות ציוד מקצועי. צוות כזה יוכל לזהות טוב יותר את סוג הלכלוך שמופיע על השטיחים ואז להסיר אותו באמצעות חומרים איכותיים.

ניקוי שטיחי רכב – כיצד אנחנו יכולים לנקות את השטיחים של הרכב

כאמור, קיימת אופציה שאנחנו נעשה את זה בעצמנו, אך אם אנחנו ניקח את הרכב אל צוות מקצועי שינקה עבורנו את השטיח אז נוכל ליהנות מאמצעים הרבה יותר מפותחים ומתקדמים לשם כך.

למשל, אנחנו נוכל להשתמש בשואב אבק מסוגים שונים אשר יוכלו לנקות את השטיח מכל פירור, כמו כן, אנחנו נוכל להשתמש בתכשירים שונים הרבה יותר משמעותיים לצורך הסרת כתמים. אנחנו צריכים לקחת בחשבון, שהרבה פעמים, מאחר ועבר זמן מרגע שבו הכתם נוצר ועד הרגע בו אנחנו שולחים את השטיח לניקוי, אז אנחנו יכולים למצוא את עצמנו מתמודדים עם כתמים הרבה יותר משמעותיים, אשר לא ניתן להסיר אותם בצורה ידנית או בצורה רגילה, אלא הם מחייבים ניקוי יותר משמעותי.

לפני סיום חשוב להבהיר, בלי קשר לעובדה שעלינו לקחת את הרכב לניקוי מעת לעת, הרי שעלינו גם להקפיד לשמור על הניקיון של הרכב. זה אומר שאנחנו צריכים להימנע מלאכול בו, לשתות וכן, אנחנו צריכים להקפיד לנקות את החלל הפנימי שלו מדי מספר שבועות. זה גם ייצור תחושה נעימה במקום וגם ימנע אפשרות של היווצרות כתמים שלא נוכל להסיר אותם בהמשך או נצטרך להשתמש בתכשירים מיוחדים לשם כך.

a
חייגו עכשיו תחזור אליי פנייה בווטסאפ