ניקוי מושבי רכב

קשה לדמיין את החיים ללא רכב פרטי, משפחתי או אחר. ברכב מבלים שעות נסיעה ארוכות וכמעט מדי יום. במקרים רבים, מסיעים את המשפחה על ילדיה הקטנים לטיולים, סידורים ובילויים אחרים.

מטבע הדברים,  נוהגים גם לאכול ולשתות בו והדבר יוצר, כמובן, לכלוך וכתמי מזון ומשקה. ניתן להוסיף לכך נוזלי גוף, דם, קיא, שתן וכדומה הזולגים איכשהו מהגוף ומכתימים את הריפוד. ילדים גם אוהבים לקפוץ על הריפוד ועושים זאת רבות עם נעליים מלוכלכות, וכך, נוצרים לכלוך וכתמים הגורמים למראה שאינו נעים לעין, ולעיתים, גם לריחות רעים.

ניקוי מושבי רכב ניתן לבצע באופן עצמאי ועם תכשירים שונים הנקנים בחנויות המתאימות, אולם במקרים רבים, הוא מקומי ואיננו יעיל. יש פעמים, בו כוונת המנקה הינה טובה, אבל בהיעדר ידע וניסיון, הכתם נמרח ומכער עוד יותר את מראה המושב.

ניקוי בבית או אצל החברה

בנסיבות אלו מומלץ לקבל שירות ניקוי כסאות רכב מחברה מקצועית בעלת תשתית המובנית לפעילות זאת. יש ברשותה מיכון חשמלי המיועד בדיוק למטרות אלו , חומרי ניקוי איכותיים, וכמובן, צוות עובדים מיומן ובעל ניסיון רב.

כאשר מפקידים את מושבי הרכב בידי חברה כזאת אזי ניתן להיות בטוחים שהניקוי, אכן, יהיה יעיל ואיכותי. תהליך הניקוי יכול להיעשות בבית הלקוח אבל גם בבית המלאכה של החברה או במקום מתאים אחר.

יש צורך, כמובן, לקבוע מועד ומקום מוסכם ורצוי ביום בו הרכב אינו נדרש. זאת מהסיבה העיקרית כי במהלך הניקוי משתמשים במים בכמות רבה או סבירה, ובכל מקרה, הריפוד נרטב.  יש צורך לתת לו להתייבש.

בקיץ הייבוש מהיר, ואילו, בחורף הינו איטי אבל ניתן לזרזו עם מאווררים ומכשור חשמלי מתאים אחר. הדרך הטובה ביותר היא לפתוח את החלונות על מנת שלא תצטבר רטיבות שעלולה ליצור עובש.

שאיבה ורחיצה

תהליך הניקוי מתחיל בריקון כל המכונית מכל אביזר שעלול להיפגע או להירטב. לאחר מכן, מבצעים שאיבת אבק יסודית המצליחה לשאוב פירורי מזון, קליפות גרעינים ושאריות חטיפים,  רגבי אדמה וכל לכלוך אחר. שאיבה טובה מקלה מאוד על הניקוי הרטוב הבא לאחריה.

בשלב הבא, מזריקים לריפוד מים מהולים בחומרי ניקוי ייעודיים על ידי מכונת הזרקה מיוחדת. חומרי הניקוי תוקפים את הכתמים וממיסים את הלכלוך. לאחר מכן, שואבים את המים חזרה למיכל אחר המצוי במכונה.

כאן, כבר רואים שהמים הנשאבים הם בגוונים שחורים, מה שמעיד שפעולת הניקוי טובה ומצליחה. במידת הצורך, חוזרים שנית על הפעולה ובעיקר במקומות שנותרו מוכתמים. כתמים עקשניים ניתן לשפשף עם מברשת שיער עדין או מטליות רכות.

ניקוי חלקי

לאחר הרחיצה יש, כאמור, לאפשר לריפודים להתייבש היטב ורק לאחר מכן ניתן לשבת עליהם. לאחר ייבוש מוחלט מצליחים לראות שהם נקיים היטב ונעימים לישיבה. הם נראים רעננים ונותרים ריחניים וכל חלל המכונית הופך למזמין יותר לשהייה.

מומלץ לרחוץ ריפודים כל אימת שהכתמים מתרבים, אבל בהחלט, ניתן לעשות את הניקוי אחת לשנה או בתדירות דומה. כמובן, שניתן להזמין גם ניקוי חלקי וזאת, במקרים כי נוצרו כתמים חדשים ומכוערים למראה. התמחור יהיה מעט שונה מאשר ניקוי כללי.

הרווח של אלו שמקפידים על כך הוא רב מאחר ובמכונית נוסעים שעות ארוכות, ולעתים, גם מסיעים חברים לעבודה או מכרים אחרים.  

ניקוי ריפודי רהיטים

משך הזמן הנדרש לניקוי רכב הינו שעות ספורות והדבר תלוי בגודל המושבים, ובעיקר, בכמות הלכלוך המצויה עליהם.  במידה והוא נעשה אצל החברה יוכל בעל הרכב להשאירו שם ולשוב לקחתו לאחר שהניקוי יסתיים. כך הוא יוכל לנצל היטב את הזמן שהתפנה לו.

התעריפים לשירות זה  נוחים ומתאימים לכל כיס וכדאי להשקיע בכך. חברה  המבצעת ניקוי מושבי רכב מתמחה בניקוי כל סוגי הריפודים הנמצאים בבית או בעסק. שיטות הניקוי דומות וכוללות שאיבת אבק ושימוש במכשור חשמלי מתאים.

הן, כמובן, מוקפדות יותר כאשר מדובר בניקוי ספות בסלון. הניקוי מתבצע בבית הלקוח או במשרדיו, ולכן, יש צורך להכין את המקום עבור הצוות. משמעות הדבר סילוק חפצים שעלולים להירטב ולהיפגע. בכל מקרה, הצוות יבצע את עבודתו במיומנות רבה.

מומלץ לקבל שירות מחברה מקצועית בתחום. ניתן לברר עליה, לקבל המלצות ולהזמינה לאחר בדיקת כל הפרמטרים.

Rate this post
a
חייגו עכשיו תחזור אליי פנייה בווטסאפ