כשאנחנו חושבים על פריטי ריהוט שמצריכים ניקוי משמעותי, לא רק על ידנו אלא גם על ידי חברות מקצועיות, אנחנו נוטים לחשוב על ספות, מזרונים, ארונות, שטיחים, אנחנו לא נוטים לחשוב על ניקוי כסאות. אך יש משמעות רבה לכך שאנחנו נדאג לנקות את הכיסאות שלנו בצורה אפקטיבית ונכונה, אחרת זה יכול להשפיע עלינו בצורות שונות.

הסרת כתמים מכיסאות לפינת אוכל

כאשר אנחנו מדברים על ניקוי כיסאות, הכוונה בראש ובראשונה לכיסאות עם ריפודים. מאחר ובאופן טבעי כיסאות רגילים אנחנו יכולים לנקות בעזרת מטלית לחה או בעזרת תכשיר מסוים שמתאים לחומר של הכיסא, בין אם הוא כיסא פלסטיק או כיסא אחר. אין הצדקה להזמין עבור כסאות כאלה חברות ניקוי על כל המשתמע מכך.

עם זאת, כשמדובר בכיסאות עם ריפודים, זה כבר עניין משמעותי, זה הרבה יותר רציני. הריפוד סופג אבק, סופג לכלוך, סופג כתמים מסוגים שונים וזה יכול להשפיע הן על איכות הכיסא והאפשרויות שלנו להשתמש בו לאורך זמן, והן על ההיגיינה שלנו. הרי אם אנחנו לא נקפיד על כך, זה יכול להיות מקור להיווצרות חיידקים מה שכמובן יכול להשפיע עלינו בצורות שונות, בין אם אנחנו אלרגיים ובין אם לאו.

צריך לזכור, אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של כיסאות עם ריפודים, בין אם זה במושב ובין אם זה במשענת., מדובר על כיסאות שנמצאים בבית או במקום העבודה שלנו. על פניו, ביום יום, אנחנו לא בהכרח שמים לב לכמות הכתמים שנוצרים על הכיסאות, אך אם אנחנו נתבונן על הכיסא כעבור כמה זמן, אנחנו עלולים לגלות את ההבדל בין המצב הראשוני שלו, כלומר בין השלב בו קנינו את הכיסא לבין השלב הנוכחי, ואז נראה הבדל עצום במראה ומן הסתם נסיק, שהוא צבר כתמים שאנחנו צריכים לנקות אותם.

לפני שנסביר כיצד עושים את זה, חשוב להדגיש, ניקוי כיסאות הוא תהליך שיכול להתבצע הן אצלנו והן במפעל של החברה. הכל שאלה כמובן מה סוג הלכלוך ומה אופיו. החברה יכולה לבחון מה בדיוק היא צריכה בשביל לנקות את הכיסאות ואז להחליט האם נכון מצידה לקחת אותם אליה או לבצע את התהליך אצלנו. בכל מקרה, חברה מקצועית ואחראית אשר תחליט לבצע את התהליך אצלה במפעל, תדאג לאסוף את הכיסאות מאיתנו ולהחזיר אותם אלינו נקיים.

ניקוי כיסאות – כיצד מבצעים את תהליך הניקוי

בשלב הראשון, צוות החברה יבחן בדיוק באילו כתמים מדובר, ממה הם נוצרו וכיצד הם משפיעים על הריפוד. לאחר מכן הצוות יחליט כיצד לגשת ולטפל בכתמים או בלכלוך בכלל.

בשלב השני, סביר להניח שהחברה תבצע תהליך של שאיבת אבק, פירורי חול וכדומה, ולאחר מכן היא תחליט כיצד לגשת לטפל בכתמים ובכל לכלוך אחר. ייתכן מאוד שכל מה שיידרש זו שטיפה פשוטה וייתכן שיידרש משהו הרבה יותר משמעותי.

אנחנו צריכים לזכור, ככל שהכתם על הכסא ישן יותר, כך תהליך העבודה יהיה הרבה יותר משמעותי ולכן גם משתלם לפנות לחברה מקצועית שמכירה את התחום היטב. אחרת אנחנו עלולים למצוא את עצמנו מתמודדים עם כתמים מבלי לדעת כיצד לטפל בהם.

ניקוי כיסאות – מתי נכון לבצע את התהליך

למעשה בכל שלב בו אנחנו רואים שיש כתמים על הריפוד של הכיסא וזה יכול להפריע לו, בעין או בכלל, רצוי להזמין חברה מקצועית שתסיר אותם. מוטב לא לחכות עם זה, בשביל שלא נרגיש אי נוחות או לא יווצר מצב יותר בעייתי ממילא. ככל שנקדים, כך יוטב לנו.

a
חייגו עכשיו תחזור אליי פנייה בווטסאפ