ניקוי ספות בד מכתמי שומן

אחת הבעיות שאנחנו נאלצים להתמודד איתן לא פעם, בין אם זה בהקשר של בגדים, וילונות, שטיחים וכן ספות או כורסאות, הם כתמי שומן. אומנם זה לא בהכרח מצב שכיח אך זה קורה מעת לעת וזה יכול לייצר בעיה לא פשוטה עבורנו.

כתמי שומן יכולים להופיע בצורות שונות. הם יופיעו אם אנחנו אוכלים אוכל שומני, זה יכול להופיע אם אנחנו משתמשים בשמן מסוים ולא שמים לב כשהוא נשפך או מסיבות אחרות. כתמי שומן יכולים להיות מאוד לא נעימים למגע אך מעבר לכך הם משאירים סימן וזה דבר שאנחנו מן הסתם נרצה להימנע ממנו.

אחת הדוגמאות הבולטות לכך, הם כתמי שומן שמופיעים על גבי ספות בד. כמעט בכל בית או בכל עסק יש ספות בד, אלה מהוות מערכות ישיבה עבורנו ועבור האורחים או הלקוחות שלנו. סביר להניח שלא פעם נמצא את עצמנו אוכלים אוכל שומני כשאנחנו יושבים על הספה, מה שיכול לייצר תחושה מאוד לא נעימה שכן אנחנו צריכים לדאוג שהאוכל לא יישפך, שהשומן שלו לא יגלוש מהצלחת החוצה. אם זה יקרה, עלינו לנקות מהר מאוד את הכתם, אחרת הוא יישאר על גבי הספה. אנחנו מכירים את זה מבגדים, לפעמים אנחנו הולכים למסעדה, ובטעות נופלת לנו פיסת אוכל על החולצה או על המכנס וזה יוצר כתם שמן. אם אנחנו לא מסירים אותו מיד, הוא פשוט נשאר שם ואחרי זה קשה מאוד להוריד אותו. כך זה גם בספות בד.

שלבים בתהליך הסרת כתמי שומן מספות

ישנם שני שלבים בתהליך הסרת כתמי שומן מספות בד. השלב הראשון יתבצע על ידנו, עד שאנחנו נזמין גורם מקצועי שינקה בשלב השני את הספה. לפני שנסביר מדוע בכלל צריך להזמין גורם מקצועי וכיצד מתבצע השלב השני, הרי שיש דרך כיצד לבצע את השלב הראשון והנה הסבר קצר לגביו. מה שצריך לעשות זה, לקחת מגבת נקייה או נייר סופג, ללחוץ על הכתם לחיצות קלות, מבלי לשפשף עליו, וכך הכתם ייספג לאט לאט אל תוך המגבת או אל תוך הנייר.

השלב השני, יכול להתבצע על ידנו, בעזרת מטלית לחה, מים, ושפשוף עדין ולאחר מכן ייבוש של המקום. אך אנחנו מחפשים דרך כיצד להסיר את הכתם בצורה מקצועית ונכונה, מוטב לנו להשתמש בשירותיה של חברה שמתמחה בכך, חברת ניקוי ספות שיש לה את כל הכלים והידע לשם כך.

השלב השני נועד בשביל להסיר את הכתם לגמרי ולא להשאיר שום סימן ממנו על גבי הספה וכן בשביל לנקות את הספה לגמרי ולהחזיר לה את הברק  שלה.

מדוע אנחנו נידרש לחברה מקצועית? ההסבר הוא פשוט, גם אם הסרנו את הכתם בצורה מסוימת, ברמה מסוימת, בעצמנו, עדיין חשוב שחברה שיש לה כלים ויכולות, תבצע תהליך הרבה יותר מקיף, הרבה יותר חכם ונכון לניהול המצב ולהסרת הכתם באופן מלא.

כיצד בוחרים חברה מקצועית לניקוי ספות?

ובכן, אנחנו יכולים לא מעט חברות שמתעסקות בתחום אך זה לא אומר שכל חברה מתמחה בהסרת כתמי שומן וכן שלכל חברה יש את הידע, ניסיון ובוודאי את הציוד הנדרש לכך.

חשוב שאנחנו נבחן מה כל חברה יכולה להציע לנו, מבחינת השירותים, מבחינת היכולות, ולא פחות חשוב, כמה מהר היא יכולה להגיע אלינו ולבצע את העבודה. כמו שאנחנו צריכים להסיר את הכתם בהקדם, כך גם החברה צריכה להגיע אלינו בהקדם ולבצע את התהליך בצורה נכונה ושקולה כמה שיותר מהר.

Rate this post
a
חייגו עכשיו תחזור אליי פנייה בווטסאפ