ספות הכותנה הן הספות הנפוצות ביותר, והאהובות ביותר על רוב בעלי הבתים. הספה המשמשת את מרכז החיים בבית גם סופגת את כל התנועה, ממזון ועד פרווה של חיית המחמד הספה נחשפת למגוון חומרים עשויים ללכלך ולהכתים אותה. לעתים אנחנו לא נבחין או נשער את מידת הלכלוך של הספה, וחשוב להסיר מזהמים מהספה גם אם הם לא נראים לעין.

למה חשוב לבצע ניקוי ספות כותנה באופן מקצועי?

ניקוי ספות כותנה מקצועי יש לבצע לפחות אחת לחצי שנה מסיבות רבות. ריכזנו עבורכם חמש סיבות מרכזיות מדוע כדאי לכם להשקיע בניקוי ספות כותנה מקצועי.

מראה הספה

אם לכלוך ופסולת יישארו על הספה שלכם לאורך זמן רב, הם יהפכו להיות כתמים קשים להסרה. בעוד שיש באפשרותכם לנקות כתמים אלה בכל עת, רוב הסיכויים שהם ישאירו סימנים לצמיתות, שיהרוס את מראה ספת הכותנה שלכם. ניקוי ספות כותנה מקצועי יבטיח שחזור של סיבי הבד, וישמור על המראה המקורי של הספה לאורך זמן.

איכות האוויר בבית

אבק, שאריות נוזלים, פרוות חיות מחמד וקשקשים המקננים בסיבים של הבד מתעופפים לחלל האוויר בכל פעם שמישהו מתיישב על הספה. כאשר זה קורה, איכות האוויר בבית שלך יורדת באופן משמעותי, והדבר עלול לגרום לתגובות אלרגיות ואפילו אסטמה בקרב בני הבית.ניקוי מקצועי מסיר את כל החלקיקים המזהמים ביסודיות, כך שהאוויר בביתכם יהיה נקי יותר וישמור על בריאות בני הבית.

חיידקים

הספות, ריפודי הכיסאות וכל הרהיטים בבית עלולים לצבור חיידקים אשר עשויים לגרום לכם ולבני ביתכם לחלות. ניקוי ספות מקצועי בתדירות המומלצת, על ידי מקצוענים ובאמצעות המכשור המתקדם מסיר חיידקים ווירוסים באופן היסודי ביותר ישמרו על בריאות בני הבית שלכם.

נוחות

לאורך זמן הכתמים שנוצרו על ריפוד הכותנה של הספה שלכם ישפיעו לרעה על איכות הסיבים, ויגרמו להם להיות נוקשים ואפילו מגרדים. טיפול מקצועי בכתמים באמצעות חומרים אורגנים ידידותיים לסביבה ומכשור מתקדם ישמרו על בד הכותנה, והספה שלכם תישאר רכה ונוחה לאורך זמן רב.

חסכון לטווח הארוך

אמנם ניקוי ספות כותנה עשוי להראות כמו הוצאה מיותרת, אך הימנעות מתחזוקה תעלה לכם הרבה יותר בטווח הארוך. באופן ספציפי, תחזוקה שוטפת זו מסייעת לספות הכותנה שלכם להחזיק מעמד זמן רב יותר, ולא תצטרכו להוציא כסף על ספה חדשה לעתים תכופות.

ניקוי ספות כותנה עם דיימונד קלין

כשמדובר בשמירה על ספת הכותנה שלכם במצב מצוין, חשוב שיהיה לכם ניקוי ספות כותנה בתדירות המומלצת. חברת דיימונד קלין החברה המובילה בישראל בתחום ניקוי ספות מכל סוג, מצוידת במכשור המתקדם ביותר, בחומרים אורגניים ידידותיים לסביבה וגם אנשי המקצוע הטובים והמנוסים ביותר.

בעזרת כל אלה החברה מתחייבת לניקוי מושלם של ספת הכותנה שלכם, והדגמה חינם עד הבית. לפרטים נוספים פנו עכשיו למומחים של דיימונד קלין, והספה שלכם תהיה נקייה מתמיד.

ניקוי ספות כותנה

a
חייגו עכשיו תחזור אליי פנייה בווטסאפ