ניקוי ספות בד מכתמי שתן

אין ספק שאחד המצבים הכי פחות נעימים שאנחנו יכולים להתמודד איתם, הוא היווצרות של כתמי שתן על הספה בבית או בעסק. על פניו זה נשמע אולי מופרך, זה לא מסוג הדברים שיכולים לקרות לעיתים תכופות, אך יש מצבים שזה קורה ולא מעט אנשים מוצאים את עצמם מתמודדים עם זה.

למשל, אנשים שיש להם חיות מחמד בבית והם לא הצליחו להתאפק או מסיבות אחרות, הם הטילו את השתן שלהם על הספה. אפשרות אחרת היא, כשמדובר על ילדים קטנים שלא היה חיתול או שנמצאים בתהליך גמילה ממנו, ולא הספיקו ללכת לשירותים. כמו כן, זה מוכר להורים אשר הילדים שלהם נוטים להרטיב בלילה ובמקרה הם נרדמו על הספה. הרי ברגע שהילד מתעורר ההורים עלולים לגלות כתם שתן על הספה.

מצב שכזה מחייב, מן הסתם, לדעת כיצד מנקים ספות בד מכתמי שתן. מאחר ואנחנו לא רוצים שהכתם יישאר הרבה זמן על הריפוד, בין אם זה בגלל שאנחנו לא רוצים להתמודד עם כתמים כאלה, דבר שהוא לא נעים כמובן לעין אך גם לא נעים במגע (סביר להניח שהרטיבות תישאר זמן מה אם לא ננקה את הכתם) וכן הריחות עלולים להיות לא נעימים, אז אנחנו צריכים לדעת כיצד להתמודד עם כתם שכזה ובמילים אחרות, כיצד לנקות אותו.

לפני שנסביר כיצד עושים את זה, חשוב להבהיר שתי נקודות. הראשונה, אנחנו לא חייבים להתמודד עם כתמי שתן לבד. אנחנו יכולים למצוא חברה שמתמחה בניקוי ספות בכלל ובפרט ניקוי ספות בד מכתמי שתן. חברה כזו תוכל לספק לנו את כל האמצעים והשירותים בשביל שנוכל לחזור ולהשתמש בספה בצורה סדירה לאורך זמן.

הנקודה השנייה שאנחנו צריכים לזכור היא, אם אנחנו רוצים להימנע ממצב כזה, אז כמובן שאנחנו צריכים לטפל בשורש הבעיה כמה שניתן, על מנת שהמצב הזה לא יחזור. אחרת אנחנו עלולים למצוא את עצמנו שוב ושוב באותו מצב.

כיצד מנקים ספה מכתמי שתן

אם אנחנו בוחרים לעשות זאת בעצמנו, אז אנחנו צריכים לזכור שלא מדובר בעניין מסובך וגם לא בעניין יותר ארוך. כלומר תוך זמן קצר יחסית אנחנו יכולים לטפל בבעיה. אנחנו יכולים להשתמש בתכשירים שונים, מוטב לא כאלה שהם רעילים ולא כאלה שמכילים כימיקלים או חומרים אחרים שאינם מכילים חמצן פעיל (אפשר עד חמש אחוז)

כל מה שעלינו לעשות זה פשוט לשפוך קצת חומר עם מים פושרים, בעזרת ספוגית ניקוי פשוט לשפשף בזהירות ולנקות. לאחר מכן אנחנו צריכים לייבש את הבד בעזרת מטלית יבשה.

צרך להדגיש, בשביל שהתהליך יתבצע בצורה נכונה, חשוב לבדוק באיזה בד מדובר, וחשוב גם להשתמש בחומר שיכול להפיץ ריח מרענן ונעים, כך גם ריח השתן יעבור.

אופציה אחרת היא כמובן להיעזר בחברה שמתמחה בכך, כאמור. ישנן לא מעט חברות שמתמחות בניקוי כתמי שתן מספות בד, והן יוכלו לבצע עבורנו את העבודה בצורה אופטימלית.

דגשים חשובים לניקוי כתמי שתן מספות בד

כאמור, הדגש החשוב ביותר הוא לעשות את זה מיד, כמה שיותר מהר על מנת שהכתמים לא יישארו על הריפוד, מה שעלול לגרום נזק גם לבד וגם זה עלול לגרום אי נוחות עבורנו.

כמו כן, אנחנו צריכים להקפיד לעשות את התהליך בצורה מבוקרת ונכונה, אסור לנו לבצע את התהליך במהירות או לדלג על שלבים, וכן אסור לנו בשום צורה שהיא לבצע את התהליך מבלי לדעת בדיוק באיזה סוג בד מדובר וכיצד אנחנו אמורים לנקות את הספה מכתמים אלו.

5/5 - (1 vote)
a
חייגו עכשיו תחזור אליי פנייה בווטסאפ