ניקוי ספות מבד טבעי

אחרי יום ארוך, הספה הנעימה שלנו היא בהחלט המקום המושלם להירגע. הספה שלנו סופגת לעתים זיעה, לחות, חטיפים שמנוניים בשעות הלילה המאוחרות או כוס יין אדום. הכתמים, המגבונים והריחות האלה מצטברים עם הזמן, ולפני שאנחנו בכלל שמים לב הספה שלנו חייבת ניקוי עמוק ומקצועי. ניקוי עמוק ינקה גם כתמים חיצוניים וגם כתמים פנימיים שאנחנו אפילו לא רואים ולא מודעים אליהם.

במידה ויש לכם ספה מבד טבעי כמו כותנה, פשתן או צמר הגעתם בדיוק למקום הנכון! המשיכו לקרוא ותגלו כיצד תגרמו לה להיראות כמו חדשה בשיטה ביתית פשוטה.

איך מתחילים?

השלב הראשון והחשוב ביותר הינו זיהו הבד. ספות מגיעות בצורות וחומרים שונים ומגוונים, כאשר בחלקן יש כריות נשלפות וניתן לכבס אותן. במידה ויש לכם ספה עשויה מכותנה או פשתן, תוכלו לנקות אותה די בקלות עם חומרים המורכבים מרכיבים טבעיים. לפני שתתחילו, הבינו פעם אחת ממה היא עשויה. איך תעשו זאת? מאוד פשוט. 

כיצד נזהה את הבד של הספה שלנו?

ברוב הספות יש תווית עליה כתובות אותיות לועזיות המגדירות את הספה שלכם.

האות W – מותירה שימוש במים לניקוי

האות S – מותירה שימוש רק בשואב

האות SW – מים או חומר ניקוי טבעי בטוח לשימוש

האות X – מותר שימוש רק בוואקום לניקוי.

הכינו את הספה שלכם לניקוי

הכנת הספה לניקוי תעשו באמצעות שימוש במגבת ידיים לבנה נקייה ויבשה, איתה תנגבו את כל הספה. השלב הזה נועד לרכך נקודות כתם קשיחות והסרתן. ניתן גם לעשות שימוש במברשת נוקשה עבור שלב זה. חשוב לזכור להימנע משימוש במגבות צבעוניות או בספוגים, מכיוון שהצבע עלול לפגום בצבע הספה שלכם.

ניקוי ביתי עמוק

בשלב הזה תעשו שימוש בסודה לשתייה, היא עוזרת לשחרר ריחות רעים ולרכך כתמים קשים בבד. תשאירו את הסודה לפחות 20 דקות עד שעה. לאחר מכן יש לשאוב את כל החומרים מהספה באופן יסודי. עיקרו של השלב הזה הוא למעשה להציף את הכתמים הפנימיים החוצה.

טיפול בכתמים

לאחר שלב הצפת הלכלוך והכתמים אתם יכולים לבצע בדיקה מקרוב כדי למצוא כתמים עיקשים. קחו את תמיסת הניקוי ובצעו בדיקה על חלק בלתי נראה בספה, וודאו שהבד מגיב אליה טוב ואין שינוי צבע. לאחר מכן טבלו את מטלית הכבישה בתמיסת הניקוי, וטפחו קלות ושפשפו בעדינות כתמים או פשוט נגבו את הספה כולה.

ניקוי ספות מקצועי

במידה ונותרו כתמים, ייתכן ומדובר בכתמים עמוקים יותר המצריכים ניקוי ספות מקצועי. לחברת ניקוי ספות מבד מקצועית יש את הידע והמכשור לבצע ניקוי עד לעומק של 10 סנטימטר בתוך שכבות הבד של הספה. החברה עושה שימוש בחומרים אורגניים ידידותיים לסביבה, מכשור מתקדם וצוות מומחים מנוסים אשר יודעים להתמודד עם כל כתם. לתיאום בדיקה חינם בביתכם חייגו עכשיו למומחים של דיימונד קלין בטלפון 072-3310618 והספה שלכם תראה כמו חדשה שוב.

Rate this post
a
חייגו עכשיו תחזור אליי פנייה בווטסאפ