תושבי רמת השרון ומחפשים אחר חברת ניקוי ספות? הגעתם לכתובת הנכונה, אצלנו תוכלו לקבל שירות מקצועי על ידי אנשי מקצוע מיומנים. הצוות שלנו מתמחה בניקוי ספות, ואנו מבינים עד כמה הנושא הזה הוא קריטי. הספה היא הרהיט הכי דומיננטי בסלון, ולכן חשוב מאוד לשמור עליה נקייה עד כמה שאפשר. אך מכיוון שהספה נמצאת בשימוש תדיר, הסיכוי שלה להתלכלך הוא גבוה. מהסיבה הזאת יהיה עליכם לפנות אל חברת ניקוי ספות בהוד השרון.

אסור לכם להתפשר כאשר אתם בוחרים חברה לניקוי ספות, כי כל טעות קטנה עלולה לעלות ביוקר. אם לא תבחרו בחברה מנוסה, אתם ככל הנראה לא תשיגו את המטרה שהצבתם לעצמכם. המטרה היא כמובן להפוך את הספה המלוכלכת, לספה שנראית כמו ספה חדשה.

קנבס ניקוי ספות בהוד השרון

אילו שירותים אנחנו מספקים בהוד השרון?

אנו מספקים מגוון רחב של שירותים ללקוחותינו, אך כמובן גולת הכותרת היא שירותי ניקוי ספות בהוד השרון. אנו מיומנים ומנוסים בניקוי כל סוגי הספות – החל מניקוי ספות בד רגילות ועד לניקוי ספות עור יקרות. אנו מתאימים את אופן הניקוי על פי סוג הספה שיש ברשותכם. זוהי אחת מן הסיבות לכך שאנו מצליחים להפוך כל ניקוי לניקוי מקצועי ויסודי, כי אצלנו אין קיצורי דרך. את הניקוי של הספה אנו מבצעים אצלכם בבית או במשרד, כך שאתם לא צריכים לצאת מבית. כל מה שנדרש מכם לעשות זה רק להזמין אותנו, ובתוך זמן קצר הספה תהיה נקייה.

ניקוי ספת בד עם דיימונד קלין

קצת על תהליך ניקוי ספות בהוד השרון

  • לפני שאנו מתחילים לבצע ניקוי ספות בהוד השרון, אנו מספקים הצעת מחיר סדורה. את הצעת המחיר אנו בונים בהתאם לסוג הספה ובהתאם למצב שבו היא נמצאת. השאיפה שלנו היא לספק לכל לקוח את המחיר האטרקטיבי ביותר.
  • לאחר שהלקוח מאשר את הצעת המחיר, אנו קובעים יום ושעה שבה הלקוח זמין שנגיע אליו. חשוב לציין כי אנו משתדלים לגלות גמישות רבה, כל זאת כדי להגיע ביום ובשעה שהכי נוחים לכם. אנו עושים הכל כדי שהלקוחות שלנו יהיו מרוצים.
  • השלב האחרון הוא כמובן השלב שבו אנו מגיעים לבית הלקוח כדי לבצע את הניקוי. אנו מגיעים עם המכונות המתקדמות ועם חומרי הניקוי המקצועיים, ומבצעים את העבודה בדיוק לפי מה שאנו יודעים ומוכשרים לעשות.

ניקוי ספת בד- עד בית הלקוח

השוואת שיטת ניקוי ספות

שיטה יתרונות חסרונות
ניקוי בקיטור אינו מזיק לבד, מסיר כתמים עקשניים משך זמן ארוך יותר, עלול לפגוע בבד דק
ניקוי בהתזה מהיר יותר, יעיל לניקוי כתמים שטחיים עלול לפגוע בבד דק, פחות יעיל לניקוי כתמים עקשניים
ניקוי יבש אינו משתמש במים, בטוח לשימוש על ספות מעור פחות יעיל לניקוי כתמים עקשניים, עלול להיות יקר יותר

למה אצלנו?

למה שלא תצטרפו גם אתם למאות לקוחות מרוצים? ניקוי ספות בהוד השרון זוהי המומחיות שלנו, ואנו מיומנים בהתמודדות עם כל סוגי הכתמים ועם כל סוגי הספות. אנו מגיעים לבית הלקוח בתוך מספר שעות, ומבצעים את הניקוי עד לפרטים הקטנים ביותר. אנו לא עוזבים את המקום, עד שהלקוח לא מרוצה מהתוצאה הסופית.

ניקוי כורסאות בד מקצועי עד בית הלקוח

מחפשים חברת ניקוי ספות בהוד השרון? אל תחכו שיהיה מאוחר מידיי, הנציגים שלנו ישמחו לתת לכם הצעת מחיר אטרקטיבית: 072-3310618 

a
חייגו עכשיו תחזור אליי פנייה בווטסאפ