מכירים את זה שהערב ירד, הבית מסודר, תכף מתחילה התוכנית האהובה עליכם ואתם רק מחכים להתיישב על הספה ולא לחשוב כלום? ואז ברגע אחד כל השלווה הזאת מופרת כשכוס היין שבדיוק עכשיו מזגתם נשפכת על הספה לנגד עיניכם! אז בדיוק בשביל הרגעים האלה אנחנו כאן להגיד לכם שאין סיבה לדאוג. חברת ניקוי ספות ברמת אביב תנקה לכם גם את הכתם הקשה ביותר, ולהחזיר את הספה להראות כמו חדשה מבפנים ומבחוץ.

מה ההבדל בין ניקוי ספות מקצועי לבין ניקוי ביתי?

ההבדל המרכזי והבולט ביותר הינו עומק הניקוי. שיטות הניקוי הביתיות יעילות אך פועלות בעיקר על השכבות החיצוניות של הבד, ולא מנקות את הכתם עמוק פנימה. לחברה ניקוי ספות מקצועית יש את הידע, הכלים, החומרים ואנשי המקצוע הנדרשים על מנת לבצע ניקוי עמוק, ולנקות את הספה עד לעומק של 10 ס"מ בתוך שכבות הריפוד.

היתרונות של ניקוי ספות מקצועי ברמת אביב

ניקוי עמוק מעניק לכם יתרונות רבים ומגוונים. היתרון המרכזי הינו איכות האוויר אותו אתם ובני משפחתכם נושמים. כאשר אנחנו מנקים כתם יין, שתן, שמן או כל כתם אחר מהספה בשיטה ביתית, אנחנו לא מנקים אותו באופן מלא. מכאן, כל פעם שנתיישב על הספה היא תפריש לאוויר חומרים מזהמים, ואיכות האוויר בבית פוחתת באופן משמעותי. 

בנוסף לכך, ניקוי מקצועי גם חוסך לכם הרבה כסף לטווח הארוך. כאשר אתם שוכרים את שירתי של חברת ניקוי ספות בתדירות הרצויה, אתם למעשה שומרים על הספה שלכם לאורך זמן רב. רכישת ספה זאת הוצאה לא קטנה, ולא תצטרכו לבצע את הרכישה הזאת לעיתים תכופות יותר.

על מנת להנות מכל היתרונות הללו עליכם לשכור את שירותיה של חברת ניקוי ספות מקצועית ומומלצת. חברה לא מקצועית עלולה לעשות שימוש בחומרים שאינם מתאימים לספה שלכם, ואפילו בחומרים כימיים שעלולים לגרום לנזק בלתי הפיך לספר, ואפילו לפגוע עוד יותר באיכות האוויר בבית.

חברת ניקוי ספות ברמת אביב מומלצת

חברת דיימונד קלין שינה חברה בעלת שנות ניסיון רבות, המעסיקה את אנשי המקצוע הטובים ביותר. החברה שמה דגש על איכות חומרי הניקוי כמו גם על בריאות הלקוחות ועובדיה, ולכן היא עושה שימוש רק בחומרים אורגניים ידידותיים לסביבה. 

בזכות הניסיון הרב, החברה פיתחה שיטת ניקוי ספות מותאמת לכל סוג בד של ספה החל מבד כותנה, זמש, ועד פשתן ועור. בנוסף לכך, החברה הבינה במהלך השנים כי גם לכתמים מגיע יחס מיוחד, מהסיבה שכל כתם בעל אופי שונה ובעל מאפיינים שונים לגמרי.

כל ניקוי ספה עם דיימונד קלין מתחיל בתהליך אבחון מדויק של בד הספה, הכתמים שהיא צברה, גיל הכתמים, צבע הבד ועוד. לאחר האבחון המומחים קובעים באיזו שיטה מומלץ להשתמש, ומתחילים בתהליך הניקוי. החברה מספקת לכם שירותי ניקוי ספות עד הבית ללא תוספת תשלום.

מחפשים ניקוי ספות ברמת אביב? מעולה! חברת דיימונד קלין מגיעה עד אליכם עם המכשור המתקדם ביותר, וכל הציוד הנדרש.

להדגמה חינם בביתכם חייגו עכשיו למומחים של דיימונד קלין בטלפון 072-3310618, שתפו אותנו בכל הפרטים ואנחנו נגיע אליכם בהקדם האפשרי.

a
חייגו עכשיו תחזור אליי פנייה בווטסאפ