ניקוי ספות בצהלה – שומרים על איכות האוויר בבית

מכירים את זה שניקיתם כתם שנוצר על הספה, אבל עדיין אתם מרגישים שהספה שלכם מלוכלכת, למרות שהיא נראית נקייה? התחושה הזאת נכונה מאוד, כיוון שהספה שלכם לא באמת נקייה.


ניקוי ספות ביתי הינו חשוב לשמירה על הספה, אך הוא לא מגיע עד לעומקו של הבד, ולכן הכתמים שנוצרו אולי הוסרו מהשכבות הראשוניות של הבד, אך הם נשארים בפנים ומזיקים לאיכות האויר בבית.

חברת ניקוי ספות בצהלה דיימונד קלין מגיעה עד אליכם הביתה, ומבצעת ניקוי ספות מקצועי בשיטה ייחודית וחדשנית שפותחה על ידי המומחים.

המשיכו לקרוא ותגלו כיצד אנחנו מבצעים ניקוי ספות מקצועי, ואיך אתם יכולים לתאם הדגמה חינם בביתכם, עוד היום!

ניקוי ספות בצהלה עם דיימונד קלין – מומחים בניקוי כל סוגי הספות

צוות המומחים בחברה פיתחו שיטה ייחודית וגמישה אשר מותאמת באופן פרטני לפי סוג הספה שלכם, סוג הבד שלה וגם הכתמים שצברה והגיל שלהם. השיטה שלנו כוללת שלושה שלבים מרכזיים, שבלעדיהם אנחנו לא יכולים לבצע שום תהליך.

תחילה אנחנו מאבחנים את סוג הספה שלכם, ובודקים אילו סוגי כתמים ולכלוך היא צברה במהלך הזמן. כשאנחנו מדברים על סוגי הכתמים אנחנו מתכוונים לכתמי שתן, כתמי שמן, כתמי יין, לחות ועוד. לסוג הכתם ישנה משמעות רבה בהמשך הטיפול בו, ולכן שלה האבחון הינו השלב הקריטי ביותר – ויכול להתבצע רק על ידי מומחים.

ניקוי ספות בד עד הבית

לאחר שלב האבחון נבצע את שלב הזרקת החומר לעומקו של הבד, ונגיע עד לעשרה ס"מ בתוך שכבות הבד. אנחנו למעשה מזריקים חומר אורגני ידידותי לסביבה, במטרה לשפר את איכות האוויר בבית באופן משמעותי, ולשמור על בריאות התינוקות וחיות המחמד. מטרת השלב הזה היא למעשה להפריש החוצה ולהציף את כל הכתמים ה"בלתי נראים" שנצברו בפנים.

לאחר ההזרקה נבצע תהליך של יניקה, שאיבה וייבוש. זהו השלב החשוב ביותר בתהליך, והוא מאפשר לכם לחזור לעשות שימוש בספה תוך שעות ספורות בלבד. בשלב הזה אני שואבים את החומר שהחדרנו יחד עם הכתמים, מבצעים ייבוש מקצועי לספה, ואנחנו מורחים עליה חומר שישמור עליה נקייה לאורך זמן. רוצים להזמין שירות הדגמה חינם בביתכם, זה הזמן.

למה אצלנו ? דיימונד קלין מספקת שירותי ניקוי ספות בצהלה 

ניקוי ספת בד- עד בית הלקוח

דיימונד קלין הינה חברת ניקוי הספות המובילה בישראל, בזכות שנות הניסיון הרבות, כמו גם האחריות על הניקוי שאני מעניקה ללקוחותיה. האחריות שלנו היא 100% אחריות, לא נקי – לא תשלמו! בנוסף לכך, אנחנו מעניקים לכם אפשרות של הדגמה חינם בביתכם, בה אנחנו למעשה לוקחים חלק קטן ובלתי נראה של הספה ומבצעים את שיטת הניקוי שלנו, ככה שאתם תוכלו להיווכח בעצמכם בשיטה ובתוצאות.

הזמנת הדגמה חינם עד הבית

מרגישים שאתם צריכים ניקוי ספות מקצועי בצהלה? חייגו עכשיו למומחים של דיימונד קלין בטלפון 072-3310618, שתפו אותנו בכל פרטי הספה שלכם, ואנחנו נשלח אליכם צוות מיומן ומקצוען בהקדם האפשרי.

Rate this post
a
חייגו עכשיו תחזור אליי פנייה בווטסאפ