איך‌ ‌תבצעו‌ ‌ניקוי‌ ‌ספות‌ ‌זמש‌ ‌בבית‌ ‌ב-‌4‌ ‌שלבים?‌ ‌

אין ספק שהמראה של ספת זמש בבית הופך אותו לייחודי וססגוני במיוחד. ללא שגרת ניקוי בתדירות קבועה הבדים המרשימים העשויים זמש מאבדים את כל הייחודיות והיופי שבהם. בסיבי הזמש הכתמים מתקבעים במהירות, והצעד הראשון והחשוב ביותר בהסרתם הוא ניקוי מהיר ככל האפשר להיווצרת הכתם לפני שנוזלי הכתם חודרים את הבד.

מעבר לכך, תחזוקה שוטפת בצורה נכונה תשמור על הספה שלכם במראה רענן לאורך שנים רבות. על מנת לעשות כן, עקבו אחר ארבעת הצעדים הבאים של תהליך הניקוי הביתי המומלץ, ותבטיחו שספת הזמש שלכם תישאר מדהימה בדיוק כמו ביום הראשון.

לפני שאתם מתחילים לקרוא את השלבים, חשוב לציין כי כמו בכל פתרון ניקוי כתמים, מומלץ לבצע בדיקה את החומר על אזור קטן בספה, וכך למעשה ניתן יהיה לבדוק האם החומר גורם לנזק או לשינוי צבע. את כל הצעדים יש לבצע מול הוראות היצרן המודפסות על גבי התווית המחוברת לספה.

שלב ראשון: אבק

השלב הזה כולל שאיבת האבק, הפסולת, שאריות אוכל, פרווה של חיות מחמד ועוד. שואב האבק מסוגל ללכוד ולשחרר את כל מה שנתקע בקפלי הבד.

מומלץ לשאוב את הספה אחת לחודש לפחות לשמור על הבד חלק ונקי, כמובן שהתדירות תלויה בכמות האנשים המתגוררים בבית והתנועה בסלון.

שלב שני: צחצוח

את השלב הבא יש לבצע בעדינות וביעילות. יש לצחצח ספת זמש אך ורק עם מברשת זמש המיועדת לכך, ובמקרים שאין ניתן לעשות זאת באמצעות מטלית רכה.

מברשות שלא מתאימות לספה עלולות לגרום לשריטות על הבד, ולגרום לנזק בלתי הפיך. הברשת הזמש בעדינות אחת לשבוע תחיה את הבד ותעניק לו מראה חדש ורענן במיוחד.

שלב שלישי: הסרת הכתמים

כשאנחנו מדברים על ניקוי כתמים מספת זמש אמיתי אנחנו מתכוונים לניקוי עדין מאוד. לכן מומלץ לספוג את הכתמים כל עוד הם עדיין לא התייבשו, לפני שהם חודרים לעומק סיבי הבד.

במידה ונשפך נוזל כלשהו על הספה אל תיבהלו, מצאו מטלית נקייה ויבשה וספגו את הנוזלים ככל הניתן. לאחר מכן, עליכם לאוורר את אזור הכתם, כדי לנוע לחיצה עמוקה יותר ודחיפת הנוזל פנימה. לאחר שתתנו לאזור להתייבש לחלוטין תחליטו האם יש צורך בפעולה נוספת.

אם מדובר בספת דמוי זמש, הטכניקה הטובה ביותר להסרת כתמים מספה היא שימוש בחומץ או באלכוהול. את החומר תחדירו באזור הכתם באמצעות טפטוף עדין.

חשוב לציין כי יש להיזהר שלא להרוות את הבד יתר על המידה, כיוון שיותר מדי נוזלים עלולים להפוך לכתם גדול יותר. את הכתם יש לשפשף בעדינות באמצעות מטלית נקייה, ולהקפיד לא לעשות זאת בתנועות חדשות.

שלב רביעי: מצאו חברת ניקוי מקצועית

ספת זמש דורשת טיפול עדין במיוחד כדי לשמור עליה כמו חדשה. אם אתם שואבים את האבק בתדירות הנכונה, מצחצחים ומסירים כתמים ברגע שאתם מזהים אותם, הספה שלכם אמורה להחזיק מעמד לאורך שנים רבות. רק זכרו – ככל שתפקידו לטפל בכתם מוקדם יותר, כך הסיכויים להסרה מלאה שלו גדלים. אם אתם לא מצליחים להסיר את הכתמים שנוצרו על הספה שלכם עליכם למצוא חברת ניקוי ספות מקצועית.

חברת ניקוי ספות מומלצת

חברת דיימונד קלין הינה חברה המספקת שירותי ניקוי ספות ברמה הטובה ביותר בישראל. אנחנו בדיימונד קלין מתחייבים ל-100% ניקיון, לא נקי – אל תשלמו.

יש לנו את המכשור והטכנולוגיה המתקדמת ביותר, פיתחנו טכניקות ניקוי לאורך שנות הפעילות הרבות שלנו, וצוותי ניקוי מיומנים ומנוסים בכד להביא את הספה שלכם למצב הטוב ביותר שלה.

למידע נוסף לגבי שירות ניקוי ספות שלנו חייגו למומחים של דיימונד קלין במספר 072-3305575 וקבלו הדגמה חינם אצלכם בבית.

 

 

Rate this post
a
חייגו עכשיו תחזור אליי פנייה בווטסאפ