ניקוי ספות בזמן הקורונה

נגיף הקורונה (covid-19) נכנס לחיינו לפני כמעט שנה, ולא נראה שהוא עומד להתנדף מכאן בקרוב. זה לא סוד שבשנה האחרונה אנשים רבים חיים את שגרת יומם בעיקר בביתם. הרהיטים שלנו סופגים את השהות שלנו, ואיתה את החיידקים.

ניקוי ספות בזמן הקורונה הוא קריטי במיוחד בימים האלה לשמירה על בריאותם התקינה של דיירי הבית. המשיכו לקרוא וגלו מה אתם יכולים לעשות, את המשמעות של ניקוי מקצועי בזמן הזה, ולמה כדאי לכם לשכור את שירותינו.

ניקוי ספות בקורונה חשוב לשמירה על בריאותכם

כדי להפחית את הסיכוי שהנגיף יחליט להישאר בתוך הבית שלכם, מומלץ לנקות ולחטא את כל המשטחים על בסיס יומי. חשבו על כל מה שאתם עושים בו שימוש יומיומי בבית שלכם, וצרו לעצמכם שגרת ניקוי וחיטוי בכל יום.

פעולות אלה חשובות לשמירה על בריאותכם. עם זאת, חשוב מאוד לבצע ניקוי מקצועי ויסודי באמצעות חברת ניקוי שיודעת לתת מענה לכל לכלוך באשר הוא.

חיטוי וניקוי ספות מקצועי בקורונה

בין אם יש לכם ספת עור או ספת בד, חיטוי הבדים שלכם הוא קריטי. הספות שלנו סופגות הכל, גם אם זה לא נראה לעין. גם אם הספה שלכם נראית כלפי חוץ נקייה ללא כתמים, זה לא אומר שעומק הריפוד נקי ולא מפריש חיידקים ואבק לחלל האוויר. חברה מקצועית לניקוי ספות מצוידת במכשור ובחומרים הדרושים על מנת לבצע ניקוי מעמיק ולסלק את כל המפגעים מהרהיטים בבית.

נגיף הקורונה על גבי משטחים

בכל הקשור לוירוס החדש אנחנו לומדים תוך כדי תנועה על אופן הפעולה שלו, כמו גם כמה זמן הוא נשאר פעיל על משטחים. מחקרים מראים כי ניתן להשמיד את הוירוס תוך דקות באמצעות חיטוי משטחים עם החומרים הנכונים.

אנחנו בדיימונד קלין עשינו מחקר מעמיק, וניסיונות רבים על מנת להביא אליכם את החומרים היעילים והאיכותיים ביותר על מנת לנטרל על סכנה בביתכם.

ניקוי ספות מפני נגיף הקורונה עם דיימונד קלין

דיימונד קלין הינה חברת ניקוי הספות המובילה בישראל, מבצעת עדכונים לנהלים מדי יום לפי הנחיות משרד הבריאות. אנחנו מבינים את החשיבות של ניקוי ספות או כל ריפוד אחר בבית במיוחד בתקופה הזאת, ולכן חשוב לנו להבטיח לכם שירותי ניקוי מקצועיים ויסודיים על מנת לחטא את הבית בדרך הטובה והבטוחה ביותר.

הבטיחות שלכם לפני הכל

הבריאות שלכם ושל צוות העובדים שלנו הם בעדיפות העליונה שלנו. צוות הניקוי שלנו יגיעו אליכם לבושים בציוד הנדרש (מסכות, כפפות וכיסויי נעליים).

העובדים יקפידו על שטיפת ידיים באופן קבוע, והתבקשו למזער את האינטראקציות הפיזיות כמו גם שמירה על ריחוק חברתי. בנוסף לכך, אנחנו דואגים לחיטוי הציוד בין כל לקוח על מנת להבטיח שהציוד שנכנס אליכם הביתה נקי ומחוטא.

לשירותי ניקוי ספות בקורונה של דיימונד קלין חייגו עכשיו למומחים שלנו למספר הטלפון 072-3310618 ותאמו הדגמה חינם אצלכם בבית.

1/5 - (1 vote)
a
חייגו עכשיו תחזור אליי פנייה בווטסאפ