עשה זאת בעצמך ניקוי ספות ב – 5 דקות בלבד!

ספות הן אחד מאזורי התנועה הרבים ביותר בבתים של אנשים, ובלאגן עתיד לקרות. כתמים הם האיום המיידי, אך אבק יומיומי עלול לגרום לעייפות לאורך זמן. כדי להאריך את תוחלת החיים של הספה ולשמור על מראה רענן, שאבו אותה בקביעות, והיו מוכנים לנקות בלאגנים במהירות.

רשימת מוצרים:

  1. שואב אבק: שואב כף יד או מקל אלחוטי (עם חיבור כף יד) יעשו את העבודה
  2. מטלית סופגת לבנה או מגבות נייר לבנות
  3. בקבוק תרסיס
  4. מברשת
  5. חומר ניקוי: מנקה בדים יעזור להסיר כתמים וריחות. טקסטיל שונה דורש תרסיסים שונים. אז בדוק את קוד הניקוי על הספה שלך ואת התווית של המנקה לפני השימוש.
  6. חומר לניקוי שטיחים וריפודים נייד (אופציונלי): זה טוב לניקוי נקודתי של ריפודים ושטיחים; זה משלים לשואב אבק. אל תצפה שחומר הניקוי הזה יעניק לספה שלך ניקוי עמוק.
  7. רולר מוך (אופציונלי): גלילי מוך יכולים להיות מועילים במיוחד בהסרת שיער של חיות מחמד.
  8. שואב רטוב-יבש (אופציונלי): לאחר שניקית את הספה, שואב יבש-רטוב יכול לעזור להסיר ממנו לחות. אתה יכול להשתמש בשואב אבק בחנות, אבל דגם של 1 ליטר יכול גם לעבוד.

כמה זמן ייקח לנקות?

ניקוי רוב הכתמים ייקח כחמש דקות (אם כי שימוש בחומר לניקוי ריפודים נייד עלול להידבק בחמש דקות נוספות). עם זאת, כתמים קשים יותר עשויים לדרוש יותר מסבב ניקוי אחד.

האם אתה יכול להשתמש בסודה לשתייה או בסבון כלים כדי לנקות ספה?

אז כולנו שמענו על השיטות "סבתא" המיוחדות לניקוי ספות עם סודה, סבון כלים, ובבית תימני גם עמב'ה [לא מומלץ לנסות זאת מניסיון😂] אבל בואו נדבר תכל'ס האם שיטות ניקוי הכוללות מוצרי יסוד ביתיים כמו סודה לשתייה וסבון כלים עובדות?

סודה לשתייה ידועה כמסיר ריח. אבל אם לא תשתמש בוואקום המתאים כדי לשאוב אותו, הוא יישאר בריפוד.

לגבי סבון כלים, יש סיכון כשמשתמשים בחומר שאינו מיועד לבד, אמר לנו אביעד. "לפעמים יש בהם צבעים, והצבעים ישאירו חותם על הריפוד שלך."

מסקנות: עדיף לפנות לייעוץ של חברת ניקיון מקצועית, שתלווה אותכם לאורך התהליך אך בכל זאת אם והחלטתם לנקות את הספות לבד, עדיף להשתמש במעט סודה לשתייה, ולא בסבון כלים.

מתי כדאי לשכור חברת ניקוי ספות מומלצת?

עבור ספה מלוכלכת מאוד, כמעט כל יצרני הרהיטים איתם שוחחנו אמרו לנו שהם לא ממליצים לנקות אותה לעומק בעצמכם.

אם אינך יכול לזהות את הבד, יש לך עסק עם טקסטיל מסובך (כמו מארג סאטן או בד עם חוטים מגושמים), או שהספה פשוט ממש מלוכלכת, ייתכן שתצטרך להזמין איש מקצוע.

 

4.5/5 - (6 votes)
a
חייגו עכשיו תחזור אליי פנייה בווטסאפ