הקפדה על ניקיון הבית 

ניקיון הבית 

ברוב הבתים הדיירים מקפידים לבצע באופן קבוע ניקיון הבית וזאת כדי לחיות בבית נעים, נקי, אסתטי והיגייני. יש בתים שבהם ההורים מבצעים את הניקיונות על פי סדר קבוע כמו חלוקה לימים ובכל יום מבצעים ניקיון בחלק מסוים של הבית, או לחלופין מחליטים על יום מסוים שהוא מוקדש לניקיון ובו מבצעים את כל המטלות. אצל חלק מהמשפחות דפוסי הניקיון השתנו מאז תחילת מגפת הקורונה ויש הקפדה הרבה יותר גבוהה על ניקיון תכוף של השירותים, החלפת מגבות לעיתים קרובות ושימוש רב יותר בחומרי ניקוי עבור העבודות השוטפות ובאקונומיקה לצורכי חיטוי. 

מעבר לכך, בני הבית נוהגים להסיר אבק מהריהוט, לשאוב את הלכלוך באמצעות שואב אבק בעל יכולת גבוהה של יניקה. באמצעותו הם מנקים את הספות, הכורסאות, מיטת נוער שטיחים ועוד. אף על פי ששואבי האבק החדשים הם בעלי יכולות גבוהות ומסוגלים לינוק לכלוך רב, תמיד נותר לכלוך על הספות, בחיבורים בין המושבים למשענת ובמקומות רבים נוספים. כדי לפתור את הבעיה הזו חשוב להזמין מדי כמה חודשים צוות של חברה מקצועית, אשר מבצע ניקוי ספות באמצעים חדשניים ומתוחכמים. 

מעוניינים בצוות מנקה ספות מומלץ שיגיע אליכם עוד היום? פנו אלינו להתייעצות חינם בנוגע לניקוי הספה שלכם והצעת מחיר אטרקטיבית.

ניקיון הבית באמצעות מומחים 

אנשי המקצוע הללו משתמשים בחומרי ניקוי ייעודיים אשר מתאימים לסוג הריהוט, אם מדובר בספות מעור, מבד או מכל חומר אחר. הם מנקים את כל הרבדים של הספות בעזרת מים וחומר זה. לאחר מכן הם שואבים את כל המים המלוכלכים לתוך מערך שאיבה שלהם. כל מי שרואה את המים השחורים שנשאבים מהספות, קשה לו להאמין שהספות עד כדי כך הן מלוכלכות אך זהו לכלוך שלא נראה בדרך כלל. 

העובדים מרוקנים את המים הכהים ולאחר מכן מבצעים את העבודה הזו שוב עד שהמים הם בהירים. בדרך זו הם גם מנקים ריהוט נוסף כמו כורסאות, כיסאות של פינת האוכל אשר מרופדות בבד, ווילונות ושטיחים בכל הבית. בדרך זו תוך כמה שעות כל הרהיטים הללו נקיים, אך נשארים רטובים. מאפשרים להם להתייבש באופן טבעי ותהליך זה אורך כמה שעות.

ניקיון באמצעות מנקים קבועים 

בבתים רבים ההורים עסוקים לאורך שעות רבות בענייני העבודה ולכן הם מעסיקים באופן קבוע מנקים באופן פרטי, או לחלופין באמצעות חברה שמפעלה שירות של מנקים בבתים ומבצעת את ניקיון הבית. באמצעות השירותים הללו המנקים מגיעים באופן קבוע על פי לוח הזמנים שנקבע איתם, אחת לשבוע, אחת לשבועיים, או בכל שיטה שנוחה לבני הבית. 

המנקים מנקים באופן רוחבי את כל חדרי הבית, מנקים ביסודיות את המטבח ואת כל אחד מהחדרים וכך הם מותירים בית נקי, מצוחצח וריחני.

הזמנה קבועה 

ברוב הבתים עובדים באופן קבוע עם חברה שמתמקצעת בנושא ניקיון הבית וקרצוף של הספות ולכן מזמינים אותם באופן קבוע בכל חצי שנה, לניקיון מאסיבי ולהסרת הכתמים.

 

5/5 - (1 vote)
a
חייגו עכשיו תחזור אליי פנייה בווטסאפ