שיפוץ בבית נגמר? הכל אבק? יש למי לפנות

כשאנחנו מתכננים פרויקט שיפוץ בבית, אז בראש שלנו עולות תמונות כיצד הבית ייראה בסיום התהליך. אנחנו יודעים כיצד נרצה שהבית ייראה, אנחנו יודעים אילו שינויים נרצה לעשות בו, איך נרצה לעצב אותו ואילו שימושים נעשה בו, אחרי שנשפץ אותו. בדרך כלל, זה מאוד מרגש אותנו להתחיל ולבצע את הפרויקט.

אך בדרך כמובן אנחנו נדרשים להתמודד עם לא מעט קשיים, אנחנו צריכים לעבוד עם אנשי מקצוע שונים, וגם כשאנחנו מסיימים את הפרויקט והשיפוץ נגמר, עדיין אנחנו לא יכולים להיכנס ולאכלס את המקום, שכן הוא מלא אבק ולכלוך. זה אומר שעלינו למצוא פתרון שיאפשר לנו להיכנס אליו, לאלכס אותו ולהתחיל להשתמש בו בצורה סדירה.

מה הפתרון שעומד לרשותנו?

הפתרון הטוב ביותר, הוא להזמין חברה שמתמחה בניקיון אחרי שיפוץ. מדובר בחברה שמעסיקה אנשי מקצוע בעלי ניסיון ויש לה את כל הציוד והמכשירים, אשר מאפשרים לבצע עבודות ניקיון רציניות אחרי שיפוץ. זה כולל בין היתר מכונות פוליש ווקס, ומתקנים אחרים שיאפשרו לנקות את כל האבק והלכלוך שנוצר בזמן השיפוץ.

כפי שאנחנו יכולים להניח, במהלך תהליך העבודה נוצר הרבה מאוד אבק ולכלוך, אשר לא ניתן להסיר ולנקות אותו בזמן העבודה עצמה. למשל, אם אנחנו מזמינים אנשי מקצוע לביצוע עבודת קידוח בטון לצורך עניין כזה או אחר, אנחנו יכולים להניח שייגרם הרבה מאוד לכלוך במקום ונצטרך למצוא לו פתרון.

עבודות קידוח בטון או עבודות אחרות, קטנות וגדולות, יוצרות הרבה מאוד אבק וכתמים, אשר אי אפשר להתמודד איתם בזמן השיפוץ, וגם לאחריו אנחנו צריכים אנשי מקצוע שידעו כיצד לנקות אותם בצורה נכונה. זאת על מנת שנוכל להיכנס אל המבנה, כשהוא נקי לגמרי.

איך בוחרים חברת ניקיון בצורה נכונה

לפני שנסביר כיצד בוחרים חברת ניקיון אחרי שיפוץ, חשוב להבהיר שלא כל חברת ניקיון מתמחה בסוג עבודות שכזה. ישנן חברות ניקיון המתמחות בניקיון בתים, אך באופן רגיל ולא אחרי שיפוצים. לכן אנחנו צריכים להקפיד על כך שהחברה תדע מה אופי השירות שאנחנו מצפים ממנה לבצע ועלינו לוודא שהיא מסוגלת לעשות זאת.

לפני כשאנחנו שוכרים חברת ניקיון, עלינו להסביר לה בדיוק אילו עבודות בוצעו במקום, זאת על מנת שצוות הניקיון ידע מה מצפה להם. למשל, אם בוצעו במקום עבודות של קידוח בטון אשר יצרו לכלוך ואבק משמעותי, יהיה נכון מצידנו לספק את המידע הזה בשביל שהחברה תדע כיצד להתכונן בהתאם.

לפני סיום נציין, מלבד העובדה שהחברה צריכה להיות מסוגלת לבצע את העבודה, חשוב שהחברה תדע לספק לנו לוח זמנים סביר להתחלה וסיום העבודה, עליה להיות זמינה לביצוע העבודה במועד שמקובל עלינו, כמה שיותר מהר אחרי סיום השיפוץ, וכן עליה לספק לנו את כל המידע אודות תוכנית העבודה הצפויה.

5/5 - (1 vote)
a
חייגו עכשיו תחזור אליי פנייה בווטסאפ