כשאנחנו נדרשים לשכור את שירותיה של חברה מקצועית לצורך ניקוי שטיח, בין אם מדובר בשטיח ביתי או שטיח של העסק, עומדות בפנינו שתי אופציות, הראשונה, היא שצוות החברה יגיע אלינו ויבצע את הניקוי בבית או בעסק, האופציה השנייה היא שצוות החברה יאסוף את השטיח מאיתנו, ינקה אותו אצלם במפעל ויחזיר אותו אלינו (או לחילופין, שאנחנו נעביר את השטיח אל המפעל של העסק ונדאג לקחת אותו משם בחזרה).

על פניו נראה שההבדל בין שתי האופציות הוא מינורי, אך זה לא מדויק, ההבדל יכול להיות משמעותי, כפי שנוכל לראות במאמר זה. ההבדל טמון הן בסוג ואופי הניקוי שהשטיח שלנו ייהנה ממנו, הן ברמת הניקיון והן בהיבטים אחרים נוספים שיכולים להשפיע על אופי השימוש בשטיח לאורך זמן.

מן הסתם, אנחנו נרצה להשתמש בשירות זה, קרי הזמנת חברה שמתמחה בניקוי שטיחים ניידים, כאשר יהיה מדובר בשטיחים שאכן ניתן לנייד אותם. אלה יכולים להיות שטיחים פרסיים, הודיים, שטיחי עבודות יד, שטיחים מבד או עור, שטיחי שאגי. למעשה כל סוג שטיח, מלבד שטיחים מקיר לקיר שלא ניתן להסיר אותם ועל כן גם אי אפשר לנייד אותם.

לפני שאנחנו ממהרים להזמין חברה שתאסוף מאיתנו את השטיח או לפני שאנחנו לוקחים את השטיח שלנו למפעל של החברה, יש מספר דברים שאנחנו יכולים לעשות בעצמנו. למשל, אנחנו יכולים להפוך את השטיח, אנחנו יכולים לנער אותו, וכן אנחנו יכולים לטאטא, לשאוב ממנו אבק או לנקות את שטיח בכל צורה אחרת. זה לא יהיה דומה לניקיון שהחברה יכולה לספק לנו, אך זה יכול להוות בסיס, לפני שאנחנו מוציאים כסף על ניקוי שטיח מקצועי.

ניקוי שטיחים ניידים – כיצד מבצעים ניקוי שטיחים ניידים

כאמור, ניקוי שטיח נייד מתבצע, באמצעות חברה שמתמחה בכך, בין אם זה על ידי צוות מקצועי שמגיע אלינו הביתה עם כל הציוד הנדרש ובין אם זה כשאנחנו שולחים את השטיח אל המפעל של החברה, שם היא תבצע את התהליך וברגע שתסיים אותו והשטיח יהיה נקי ומבריק ככל הניתן, אנחנו נקבל אותו בחזרה.

בדרך כלל, אנחנו נזמין צוות אלינו הביתה או לעסק, כאשר יש צורך בעבודות ניקוי פשוטות, וכן כאשר ברור שהעלות הכלכלית של משלוח שטיח למפעל, היא מאוד גבוהה ולא משתלמת. לעומת זאת, אם מדובר בכתמים רציניים, כתמי שתן, כתמי צואה או כל כתם אחר, יהיה נכון ליצור קשר עם החברה, ולבקש שיאספו מאיתנו את השטיח וינקו אותו במפעל. לרוב, צוות החברה יאבחן את מצב השטיח ואז יחליט כיצד נכון לנקות אותו, במפעל או אצלנו.

היתרונות של ניקוי במפעל הם, שם נמצאות כל המכונות, שם נמצא כל הציוד, הצוות יכול להשקיע הרבה יותר זמן בניקוי השטיח, וזה לא יפריע לנו לשגרת החיים. עצם זה שהחברה אוספת מאיתנו את השטיח ומחזירה לנו אותו, עובד כמובן לטובתנו.

ניקוי שטיחים ניידים – האם יש הבדל בין ניקיון בבית לניקיון במפעל

לא במקרה ניקוי שטיחים ניידים נחשב לקטגוריה בפני עצמה בתחום של ניקוי שטיחים. אי אפשר להשוות בין היתרונות שלהם, אי אפשר להסביר את ההבדלים בין ניקוי במפעל לבין ניקוי בבית או בעסק.

אומנם ניתן לנקות את השטיח בבית הלקוח או בעסק שלו בצורה טובה, אך מאחר ולא כל הציוד ולא המכשירים נמצאים שם, אז אנחנו יכולים לראות הבדל גדול בין השניים. לכן משתלם יותר במקרים רבים להשתמש באפשרות של ניקוי במפעל.

a
חייגו עכשיו תחזור אליי פנייה בווטסאפ