ניקוי ספות בבאר שבע 

בבאר שבע מתגוררת אוכלוסייה  גדולה מאוד הצורכת שירותים שונים וביניהם שירותי ניקיון מגוונים. בכל בית יש לפחות מערכות ישיבה אחת ובבתים רבים יש מספר כאלו. בסלון, בחדר המשפחה והעבודה וכדומה. ספות ניתן למצוא גם בבתי הארחה ומלון, במוסדות תרבות ובמקומות אחרים.

הן נוטות להתלכלך בנסיבות שונות. בין היתר, ממזון ומשקה, מנוזלי גוף כמו: טיפות דם, שתן של תינוקות, קיא וכדומה. מחיות מחמד וכפות רגליים של ילדים ומבוגרים ועוד. בבתים עם גינה צמודה גם חודרים עלים ושאריות בוץ, שלעיתים, נמרחים ויוצרים כתמים שיש לטפל בהם.

ניקוי ספות בבאר שבע מתבצע על ידי חברה הפועלת בעיר. החברה מבצעת גם ניקוי ספות בדרום הארץ באזורים הקרובים לעיר, ואפילו, המרוחקים יותר ממנה.

ניקוי מותאם לסוגי ספות

מבחינים בספות בהן יש ריפודי בד לסוגיהם. יש בדי כותנה טבעיים, ובדים טבעיים אחרים, ויש סינטטיים אשר נחשבים לקלים יותר לניקוי. קטגוריה אחרת הן ספות מעור, וגם כאן יש עור טבעי, סינטטי, מעובד, הפוך המכונה זמס וכדומה.

כל ספה מנוקה אחרת, כאשר השוני הגדול הוא בין ניקוי ספות בד המבוסס על שימוש במים רבים, ובין ספות עור הנעשה ללא מים ניגרים ובשיטה אחרת. לחברה יש תשתית מתאימה לפעילותה והכוללת מיכון חשמלי מיוחד , חומרי ניקוי מגוונים המשמשים לכל סוגי העבודות, וכמובן, צוותי עבודה מקצועיים. העבודה נעשית בבית הלקוח והצוות מגיע אליו עם ניידת שירות מאובזרת שבה כל מה שצריך לביצוע העבודה.

אבחון וניקוי משולב

ניקוי ספות בד מתחיל באבחון שלהן. המומחה בודק את סוג הריפוד את הכתמים ואת המצב הכללי של  הריפוד. לאחר מכן, מתחילים עם שאיבת הריפוד הנעשית על ידי שואב אבק בעל עוצמה גדולה. הוא מצליח לשאוב פירורי מזון, עלים יבשים אבק ולכלוך אחר המצוי בין הכריות ובין הקפלים.

השאיבה חשובה מאוד ומקלה על תהליך הניקוי הרטוב המגיע בעקבותיה. בשלב  הבא מכניסים לפעולה את המכונה העירית המסוגלת להזריק מים לריפוד ולשאוב אותם חזרה. המים מגיעים מתוך מיכל המותקן בה ומהולים בהם חומרי הניקוי הייעודיים. החומרים הללו תוקפים את הכתמים וממיסים את הלכלוך. 

טיפול בכתמים ויניקה

במידת הצורך, משפשפים את הכתמים העקשניים במברשות עם שיער רך כדי למנוע פגיעה בסיבים ורק לאחר זמן מה שואבים את המים חזרה לתוך מיכל אחר המצוי במכונה. מיד רואים הבדל בין המים הנקיים לאלו הנשאבים, את ההבדל רואים גם על שטח שכבר נוקה לעומת שטח שעדיין לא טופל. כך מבינים שהניקוי, אכן, יעיל.

במידת הצורך, חוזרים על כך שנית ובעיקר באזורים שעדיין אינם נקיים דיים. הניקוי עצמו מסתיים כאן ואת הריפודים מניחים בצד לייבוש. בימי קיץ הוא מהיר ואילו בחורף, ניתן להיעזר במאווררים ובמכשירי ייבוש חשמליים אחרים. בבתים עם גינות צמודות  כדאי להוציאם לייבוש בשמש. רק לאחר הייבוש המוחלט רואים את ההבדל ואת הניקוי המאוד יעיל, ובשלב הזה ניתן להשתמש חזרה בריפודים.

היות ותהליך הניקוי נעשה עם מים רבים, יש לפנות חפצים שעלולים להינזק מהם או להיפגע בעל העבודה. מעבר לכך, הצוות חייב מקום רחב פנוי לפעילותו. 

ניקוי ספות עור

ניקוי ספות עור נעשה אחרת. גם כאן נעשה אבחון לסוג העור, ולאחריו שאיבת אבק יסודית הניקוי עצמו נעשה באמצעות מטליות רכות הספוגות בחומרי ניקוי ייעודיים וסוגי סבון. בעור מעובד, למשל, מעדיפים להשתמש במים בלבד כדי לא לגרום נזק לצבע הבד.

במקרים רבים, מורחים לאחר הניקוי חומר מיוחד השומר עליו ואף מקנה לו ברק.  הדבר נעשה לסוגי עור שונים ולפי בקשת הלקוח.

שירות כל השנה

ניקוי ספות בדרום מתבצע לאורך כך השנה, כאשר, העונות החמות הן לקראת החגים או הקיץ. מומלץ להזמין שירות מחברה מקצועית בעלת מוניטין בתחום, וכדאי לעשות זאת זמן מה מראש כדי לשריין מועד נוח לשני הצדדים. תהליך הניקוי עצמו אורך מספר שעות והדבר תלוי, כמובן, בגודל הספות, בכמות הכריות, בכמות הלכלוך המצויה ובפרמטרים נוספים.

ההמלצה היא להזמינו בעת הצורך או אחת לשנה. הניקוי מרענן את הריפוד, אינו פוגע ומאריך את אורך חייו. ניתן להזמין שירות גם לניקוי שטיחים, מזרנים ופריטים מרופדים אחרים בבית. כמובן, שניתן לבצע את כל אלו בפעימה אחת או יותר.

Rate this post
a
חייגו עכשיו תחזור אליי פנייה בווטסאפ