בלא מעט בתים בישראל וכן בלא מעט בתי עסק, בתי מלון, הארחה וכדומה, ישנן ספות בד. אנשים רבים מעדיפים ספות כאלה על פני ספות עור, הן בגלל העיצוב, האיכות, הסגנון, הנוחות ומסיבות רבות אחרות.

מעוניינים בפרטים נוספים? חייגו:

072-330-3303

או השאירו פרטים ונחזור אליכםהבעיה עם ספות בד זה שהן נוטות להתלכלך ולספוג כתמים מסוגים שונים. בד הרבה יותר רגיש מעור והרבה קל לקלוט כתמים והם פשוט נשארים עליו, במיוחד אם לא מנקים אותם מיד. בין היתר זה נכון לגבי כתמי שמן, כתמי אוכל, צואה, קיא או כל דבר אחר.

זו הסיבה שאם אנחנו מחזיקים בבית או בעסק שלנו ספת בד, עלינו לדעת כיצד אנחנו יכולים לשמור עליה וכיצד אנחנו יכולים לנקות אותה במידה והיא מתלכלכת. הרבה פעמים כשאנחנו מתבוננים על ספות בד ישנות, אנחנו יכולים לראות אם שמרו עליהן או לא. ספות בלויות, עם כתמים מסוגים שונים, הן ספות שלא הקפידו לנקות אותן כשהן התלכלכו ובטח שלא שמרו עליהן. ספות נקיות לעומת זאת, כאלה שנראות חדשות לגמרי גם אחרי שנים, הן ספות שנוהגים לנקות אותן לעיתים תכופות ולשמור עליהן.

ניקוי ספות מבד – דוגמה לרמת ניקוי עד לקבלת  מראה נוצץ ומבריק

לפני שנסביר את החשיבות שבעניין, צריך לומר, כשאנחנו מדברים על ניקוי ספות בד, זה נכון לא רק בהקשר של ניקוי כתמים, זה טבעי וברור. זה נכון גם בהקשרים נוספים, למשל, בשביל לשמור על הספה נקייה ונעימה, אז צריך גם לדאוג שלא יהיה עליה אבק, שלא יהיו עליה שערות של חיות מחמד וכדומה. לכן צריך גם להבריש אותה מעת לעת או לעבור עם שואב אבק מותאם ולא רק לנקות כתמים עם תכשיר כזה או אחר.

מחירי ניקוי ספות ומבצעים
ניקוי ספות בד
2 מושבים
350
ניקוי ספות בד
3 מושבים
450
ניקוי ספות עור
ניקוי ספות עור
400
ניקוי ספות בד
3+2 או פינתית 5 מושבים
520

צריך לזכור, אותן שערות, פירורי אוכל, פירורי אבק, הם לא רק לכלוך שנשאר על גבי הספה אלה הם גם עלולים למשוך מזיקים מסוגים שונים שיכולים לגרום נזק לספה בכלל ולריפוד בפרט. לכן חשוב להקפיד גם על הדברים האלה.

ניקוי ספות בד – מדוע חשוב לנקות את הספה

כאמור, אם אנחנו רוצים לשמור על הספה שלנו נקייה, יפה וזוהרת ומבריקה כמו חדשה, אנחנו צריכים להקפיד על כך שננקה אותה לעיתים תכופות, אנחנו צריכים להקפיד שלא יהיו עליה כתמים, לא של אוכל ולא של דברים אחרים. ככל שנקפיד יותר, כך נוכל ליהנות מספה נקייה יותר לאורך זמן.

האופן בו אנחנו ננקה את הספה שלנו, יאפשר לנו גם לשמור עליה לאורך זמן, כך נוכל להשתמש בה בצורה נוחה ונעימה. סביר להניח שאם הבד יתלכלך, אנחנו פשוט נמנע מלהשתמש בספה אם לא נדאג לנקות אותו.

ניקוי ספות בד

 

ניקוי ספות בד – כיצד עושים את זה בצורה נכונה

דבר ראשון, ישנם שני סוגים של ספות. ספה עם ריפוד בד שניתן להסיר וספה עם ריפוד שלא ניתן להסיר. מן הסתם, האופציה הראשונה היא הרבה יותר נוחה לשימוש, הרבה יותר פשוטה לניקיון. כל מה שאנחנו צריכים זה לנקות את הבד מכתמים, כל מה שאנחנו צריכים זה לעבוד עם תכשירים איכותיים בשביל שנוכל לנקות את הכתמים בצורה אפקטיבית.

אם אנחנו יכולים להסיר את הריפוד, אז אנחנו יכולים לשים אותו במכונת כביסה, אנחנו יכולים לקחת אותו אל מקום שמתמחה בניקוי ספות בד. אם אנחנו לא יכולים להסיר, אז כל התהליך יתבצע בבית, אומנם זה מגביל במידה מסוימת את היכולות שלנו לנקות את הספה, אך מצד שני, זה אומר שהתהליך יהיה יותר מהיר ואנחנו נוכל לחזור ולהשתמש בספה עוד באותו יום. מה שכן, צריך לוודא בכל מקרה, שהלכלוך לא חדר פנימה ונשאר רק על גבי הריפוד.

אנחנו בחברת דיימונד קלין מתמחים בכל נושא של ניקוי ספות, ניקוי ספות עור, תיקון ספות בד, תיקון ספות עור

לקבלת הצעת מחיר מהירה, פנו אלינו בטלפון: 072-3310618

a
חייגו עכשיו תחזור אליי פנייה בווטסאפ