אין מערכת ריהוט שיש לה משמעות לעיצוב של הבית, כמו שיש למערכת הישיבה בסלון ובכלל לריהוט שנמצא בסלון משמעות בחלל זה. בכל בית אליו ניכנס נמצא מערכת ישיבה משמעותית אשר תופסת מקום מרכזי בחלל הסלון. מערכת זו תהיה הדבר הראשון שאנחנו נראה בעין, היא תהיה הדבר הראשון שאנחנו נשים לב אליה. לכן אין זה פלא שאנחנו גם נתייחס אליה כאל מרכזי ומשמעותי, עיקרי, בעיצוב של הסלון.

זו הסיבה שאנחנו משקיעים לא מעט זמן, מאמץ וכן עלויות בשביל לשמור על המערכת כך שהיא תיראה כל הזמן מבריקה כמו חדשה, נקייה לגמרי מכתמים ומכל לכלוך אחר. אנחנו לא רוצים שפריט הריהוט העיקרי שלנו בסלון יהיה מלוכלך באופן קבוע. הרי זה גם ימנע מאיתנו ליהנות ממנו כמו שאנחנו רוצים וזה בוודאי לא ישפר את העיצוב של המקום, אלא רק יפגע בו.

לשמחתנו רהבה, ישנן חברות שמציעות לנו שירות ניקוי סלונים לבית. אנחנו יכולים למצוא חברות שמתמחות בניקוי מערכות ישיבה ומערכות אחרות על פי הצורך. זה נכון בין אם מדובר במערכות ישיבה של ספות 3-2-1, מערכות ישיבה חלקיות, מערכות ישיבה מורכבות, הדומים, כורסאות, ספות נוח, ועוד. כמו כן, חלק גדול מהחברות מציעות לנו גם שירות ניקוי שטיחים, ריפודים וכן רהיטים מסוגים אחרים, על פי הצורך.

ניקוי סלונים

אנחנו פשוט יכולים לבחור איזה שירות אנחנו צריכים ובאיזה שירות אנחנו מעוניינים, ובהתאם לכך אנחנו יכולים להחליט עם מי אנחנו רוצים לעבוד, הכל בהתאם למה שאנחנו זקוקים לו כמובן. מן הסתם, אנחנו נבחר חברה שיכולה להציע לנו שירות ניקוי סלונים ברמה הגבוהה ביותר, בהתאם לאופי וטיב השירותים שהחברה מציעה לנו, בהתאם לזמינות שלה ובהתאם לעלויות שהחברה גובה. אנחנו נבחן האם זה משתלם לנו, האם זה עומד בגבולות התקציב שלנו והם זה משתלם ביחס לסוג השירות שאנחנו מבקשים לקבל.

בחלק הבא של המאמר, נסביר כיצד בוחרים את החברה הנכונה לניקוי סלונים, ולאחר מכן נסביר, מה בדיוק השירות של החברה אמור לכלול.

ניקוי סלונים – כיצד בוחרים חברה לניקוי סלונים

בשלב הראשון אנחנו צריכים לבדוק, מה החברה יכולה להציע לנו והאם זה מתאים למה שאנחנו מחפשים, האם זה עונה על הצרכים שלנו, הן ביחס לגודל הסלון, לאופי מערכת הישיבה של הסלון שלנו וכן ביחס לאופי הלכלוך והכתמים שיש על המערכת.

בשלב השני עלינו לבחון כיצד בדיוק החברה מציעה לנו לנקות את הסלון שלנו, באילו אמצעים היא משתמשת ועד כמה הם יכולים להיות אפקטיביים עבורנו. אנחנו צריכים לוודא שהחברה יכולה לספק לנו שירות ניקיון שיסלק כל גרם של לכלוך או כתם.

בשלב השלישי נברר, מתי החברה יכולה להגיע אלינו, תוך כמה זמן היא יכולה לבצע ולסיים את העבודה, ועד כמה זה ישפיע על שגרת החיים שלנו.

לסיום, כאמור, נשאל את עצמנו מה העלויות והאם החברה מבצעת מעבר לכך גם תיקונים, במידה ונדרש. ייתכן מאוד שאנחנו נגלה שבמקרים מסוימים העלות איננה משתלמת ובמקרים אחרים, השירות של החברה יחסוך לנו עלויות גבוהות יותר.

ניקוי סלונים – מה בדיוק החברה אמורה להציע לנו

ברמת העיקרון, החברה אמורה להציע לנו שירות ניקוי כולל של כל מערכות הישיבה בסלון. בין אם זה ניקוי ספות, כורסאות, שטיחים ועוד. הכוונה לניקוי ריפודים, בדים, בין אם מדובר על ניקוי כתמי מזון, שתייה, צואה, שתן, דם או כל כתם אחר, וכן ניקוי מוחלט של אבק, גרגרי חול או כל דבר אחר.

a
חייגו עכשיו תחזור אליי פנייה בווטסאפ