כמה פעמים קרה לכם שנסעתם ברכב לעבודה או מהעבודה, והחלטתם לנצל את זמן הנהיגה בשביל לשתות או לאכול משהו כי לא היה לכם זמן אחר, ובנקודה מסוימת מצאתם את עצמכם מתמודדים עם אוכל או שתייה על הריפוד של הרכב? כמה פעמים גיליתם שהילדים מאחור זרקו את האוכל שנתתם להם על הריפוד ולכלכו אותו או גרוע מכך, הקיאו עליו?

כל דבר כזה ועוד שורה ארוכה של דברים שונים ומשונים, יכולים לגרום לריפוד של הרכב שלכם להתלכלך. זה ידרוש מכם כמובן לנקות אותו, על מנת שלא תצטרכו להשתמש ברכב שהריפוד של המושבים מלוכלך ומוכתם בכתמים שונים, אשר עם הזמן גם יצברו ריחות לא נעימים שיהפכו את כל הנסיעה לבלתי נעימה.

תמיד קיימת אופציה לרכוש ריפודים חלופיים ולהחליף את הריפוד המלוכלך, אך מאחר וסביר להניח שזה לא יקרה לכם רק פעם אחת, אז אתם לא תחליפו בכל פעם את הריפוד של הרכב. לכן האופציה הטובה ביותר עבורכם היא להזמין חברה מקצועית שמתמחה בניקוי ריפודי רכב. היא תדאג לנקות אותו היטב עבורכם בשביל שתוכלו להמשיך ולהשתמש בו מבלי שתצטרכו להשקיע כסף ברכישת ריפוד חדש.

צריך לומר, ניקוי ריפודי רכב הוא תהליך לא מורכב מדי, אך הוא דורש ניסיון, הוא דורש ידע מקצועי וכמובן שהוא דורש את כל האמצעים והציוד בשביל שהניקוי יתבצע בצורה אופטימאלית. הצוות שאחראי על התהליך, יצטרך לעבור על כל המושבים ועל כל חלקי הריפוד, כולל חלקים פחות גלויים לעין. שכן גם אם נדמה לנו שחלקים אלה לא התלכלכו, הרי שאנחנו לא יודעים בוודאות אם זה אכן כך.

ניקוי ריפודי רכב – כיצד מנקים ריפוד של רכב

בשלב הראשון, דואגים להסיר מהמושבים ובכלל מהרכב את כל הדברים המאוכלסים בו, כך שיהיה ניתן לבצע את הניקיון בצורה אופטימאלית. בשלב השני, צריכים לשאוב ממנו את כל האבק והפירורים. סביר להניח שאנחנו נמצא בפינות של המושבים לא מעט פירורי אוכל, במיוחד זה נכון במושבים האחוריים שם יושבים הילדים ולא פעם אנחנו מגלים שם מצבורים של פירורי חטיפים שונים.

לאחר מכן, הצוות ישטוף היטב את הריפודים, באופן כזה שיהיה ניתן להסיר את כל הכתמים מהם. זה ידרוש שימוש בתכשירים מתאימים וכן באמצעים נכונים לצורך שפשוף הריפוד וניקוי שלו באופן אופטימאלי.

בשלב האחרון יתבצע תהליך של ייבוש הריפוד באופן מלא ואם יש צורך יבצעו תהליכי ניקוי נוספים באמצעות ציוד ותכשירים שונים.

כיצד בוחרים חברה לניקוי ריפודי רכב

אנחנו יכולים למצוא לא מעט חברות שמתמחות בניקוי ריפודים, כולל חברות שמתמחות בשטיפת רכב ומשום כך הן מתמחות גם בניקוי ריפודים של כלי רכב. אך חשוב לבחור חברה שמתמחה באופן ספציפי בניקוי ריפודים, בין היתר ריפודים של ספות וכן ריפודים של מושבים לרכב.

הסיבה היא, שחברה כזו בדרך כלל מחזיקה אמצעים שונים ומגוונים לצורך ביצוע העבודה בצורה שוטפת ומקצועית, מה שמאפשר לה כמובן להעניק לנו מגוון שירותים גדול בתחום.

נקודה נוספת שאנחנו צריכים לקחת בחשבון, כשאנחנו בוחרים חברה לניקוי ריפודים לרכב, להבדל מניקוי שטיחים או אמצעים אחרים דומים, הרי שהחברה צריכה לבצע את העבודה במקום ללא דחיות, מאחר ואנחנו צריכים להשתמש ברכב, מן הסתם. לכן חשוב שהיא תוכל לספק לנו שירות על פי לוח הזמנים שלנו, כמה שיותר מהר.

לסיכום, אם אנחנו רוצים ליהנות מנסיעה נעימה, עם מושבים נקיים וריחות נעימים. רצוי מאוד להזמין מעת לעת שירות של ניקוי ריפודים לרכב.

a
חייגו עכשיו תחזור אליי פנייה בווטסאפ