כפי שאנחנו יודעים, לא מעט בתי מגורים ובתי עסק, מחזיקים ספות עור. מדובר על ספות שנחשבות ליוקרתיות, איכותיות, יפות מראה, ספות שנוח לשבת או לשכב עליהן ויוצרות עיצוב הרבה יותר מרשים במקום.

העניין הוא שספות עור, כמו ספות בד מן הסתם, נוטות להתלכלך מעת לעת. אנחנו יכולים למצוא לכף סיבות שונות, בין אם זה חוסר תשומת לב שלנו, בין אם זה תהליך טבעי של זמן, ומסיבות אחרות. אנחנו יכולים למצוא על הספות שלנו כתמי אוכל, שמן ובמקרים קיצוניים יותר כתמי דם, צואה, קיא, שתן וכדומה. הכל תלוי כמובן מי משתמש בספה (ברשות או לא ברשות) ועד כמה אנחנו מקפידים לשמור עליה.

אנחנו תמיד יכולים לפרוס על הספה שלנו סדין ובכך להימנע מלכלוך, אך מן הסתם זה לא הדבר הנכון לעשות כי אז אנחנו לא נהנה ממנה כמו שאנחנו רוצים, אז לא יהיה ניתן להבחין שמדובר בספת עור, ואנחנו לא רוצים בכך. לכן אנחנו צריכים להקפיד שהספה לא תתלכלך מצד אחד, ומצד שני, אם היא כן מתלכלכת, אזי שאנחנו צריכים להקפיד ולנקות אותה מיד.

צריך לומר, יש הבדל בין ניקוי ספות בד לניקוי ספות עור. ההבדל טמון בחומר איתו אנחנו צריכים לעבוד, וזה נובע כמובן מהעובדה שהחומר שהתלכלך הוא שונה. בד סופג הרבה יותר מהר את הכתם, הוא יכול להישאר זמן רב, מצד שני, עור הרבה יותר רגיש, אם אנחנו לא נדאג להשתמש בתכשיר נכון, הרי שאנחנו עלולים להרוס אותו. עור הרבה יותר רגיש למים מאשר בד, בוודאי אם מדובר בעור אמיתי ואיכותי. כאן נכנסת נקודה נוספת שאנחנו צריכים לקחת בחשבון, האם הספה שלנו עשויה מעור אמיתי או סינתטי.

 

ניקוי ספות עור

 

ניקוי ספות עור – כיצד נשמור על הספה שלנו נקייה

כאמור, בשביל לשמור על ספת עור נקייה אנחנו צריכים לדעת עם מה אנחנו עובדים, מה יש לנו ביד ועם מה אנחנו יכולים להשתמש בשביל לשמור על הספה שלנו נקייה. אנשי מקצוע שמתמחים בניקוי ספות עור, ידעו לאבחן את סוג העור ומה יכול להתאים בשביל לנקות אותו ולהשאיר אותו נקי.

תהליך העבודה יתבצע על פי כמה חלקים, בשלב הראשון יתבצע אבחון של סוג העור וכן של סוג הכתמים, ממה בדיוק הם עשויים, האם הם חדרו פנימה או נשארו על גבי הריפוד וכדומה. לאחר מכן יתבצע ניקוי כללי של הספה, ואז יתבצע תהליך של ניקוי עמוק במטרה להסיר את הכתמים. בסופו התהליך, נייבש את הספה על מנת שנוכל לחזור ולהשתמש בה. ייתכן וזה ייקח כמה שעות אך אז אנחנו נוכל ליהנות מספה נקייה ומבריקה כמו חדשה.

צריך לזכור, ספות עור באופן טבעי הן מבריקות, חלקות ונעימות, זה מה שעומד בבסיס הרעיון שלהן. אם לא נצליח להחזיר את הספה למצב הקודם, הרי שיש שתי אופציות, או שהעבודה לא היתה טובה, לא היתה מספיקה, או שפשוט המצב חמור וזה המקסימום אליו אנחנו יכולים להגיע.

ניקוי ספות עור – בוחרים את החברה הנכונה

ישנן לא מעט חברות שמציעות לנו שירות של ניקוי ספות עור. העניין הוא, לא לכל חברה יש את התכשירים המתאימים, את הכלים הנכונים ובטח לא את הידע הנדרש.

אנחנו צריכים לבחון את שלושתם ולקבל את שלושתם, ולא להסתפק בדבר אחד מתוכם. הרי שום דבר לא יעזור לנו אם יש כלים ותכשירים ואין ידע, וגם הידע לא יעזור לנו אם אין את האמצעים הנכונים.

a
חייגו עכשיו תחזור אליי פנייה בווטסאפ