מהי הסיבה המרכזית לניקוי שטיחים מקיר לקיר?

השטיחים בחלל המשרד או בחדרי הבית צוברים במהלך הזמן לכלוכים רבים, אבק, חיידקים, שאריות מזון ועוד'. אחת הסיבות המרכזיות לפנות לחברה מקצועית לניקוי שטיחים היא הבריאות שלכם! כן כן, לא בשביל המראה, אל תזלזלו בלכלוך ואבק. לפי סקרים רבים ברחבי העולם הם גורמים למחלות רבות 🙂

בטח עם מדובר בחדרי הילדים, חללי עבודה לעובדים – אין מקום לפשרות!

בלא מעט בתים, משרדים וחנויות, אנחנו יכולים למצוא שטיחים מקיר לקיר אשר מותקנים על גבי הרצפה. השטיחים, מעבר לכך שהם מוסיפים לעיצוב של המקום הרי שהם גם מאפשרים לנו ליהנות מרצפה מחוממת ומבודדת, מה שיכול להפוך את המקום להרבה יותר נעים ונוח לשהות בו.

ניקוי שטיחים מקיר לקיר – התופעה הנפוצה לניקוי

הבעיה עם שטיחים מקיר לקיר, כמו שטיחים רגילים, הם נוטים להתלכלך, נוטים לצבור אבק, שערות של חיות מחמד, גרגרי חול ועוד, ובדיוק כמו שטיחים רגילים הרי שהם נוטים גם לצבור כתמים מסוגים שונים, בין אם מדובר בכתמי אוכל, שתייה, שמן, וכתמים אחרים שיכולים להיווצר מסיבות שונות, בין אם זה על ידי ילדים ובין אם זה על ידי מבוגרים.

מה מגדיר את השטיח מקיר לקיר ולא רגיל?

אך להבדיל משטיחים רגילים, אי אפשר לנייד את השטיחים שמודבקים לרצפה, אי אפשר לקחת אותם למקום אחר בשביל לנקות אותם, אי אפשר לשלוח אותם לחברה שמתמחה בניקוי שטיחים, הניקיון צריך להתבצע במקום עצמו. להבדיל מאריחי רצפה רגילים, הרי ניקוי שטיחים מקיר לקיר צריך להתבצע בצורה מסוימת ולא יכול להתבצע על ידי שטיפה שגרתית. במילים אחרות, בשביל לנקות שטיחים מקיר לקיר, אנחנו צריכים להזמין אנשים שיודעים לעשות את העבודה, קרי חברה מקצועית.

בחלקים הבאים של המאמר, נתייחס לשאלה מדוע חשוב להזמין חברה מקצועית וכיצד בדיוק היא יכולה לעזור לנו, בכל מה שקשור לניקוי שטיחים מקיר לקיר. אך לפני כן נדגיש, תהליך הניקוי הוא חשוב לא רק בהיבט היגייני, כשהוא לעצמו חשוב מאוד, אלא מעבר לכך. בין אם השטיח מותקן בבית ובין אם השטיח מותקן בעסק, אנחנו רוצים להציג שטיח נקי, מבריק, נטול כתמים. אנחנו לא רוצים שאנשים ייכנסו אלינו הביתה או לעסק ויראו שטיח מוכתם, זה לא נעים ולא יפה.

ניקוי שטיחים מקיר לקיר – כיצד לבחור חברה מקצועית

חברה מקצועית אשר הצוות שעובד בה מתמחה בניקוי שטיחים בכלל ובניקוי שטיחים מקיר לקיר בפרט, יכולה לספק לנו את כל הכלים והאמצעים בשביל לנקות את השטיח בצורה הטובה ביותר. בין אם זה אומר, לשמור על ניקיון באופן סדיר ועקבי, בין אם זה אומר להסיר כתמים שנוצרו או לכלוך שהצטבר עם הזמן ובין אם זה אומר לשמר את השטיח בצורה כזו שנוכל להשתמש בו לאורך זמן.

חברה מקצועית, להבדיל מחברה שאין לה את הידע והניסיון בתחום ובוודאי להבדיל ממה שאנחנו יכולים לספק בתחום, תדע לאבחן את סוג השטיח, את סוג הבד והסיבים שלו, וכן את הצרכים של השטיח על פי סוג הלכלוך והכתמים שנמצאים עליו. באופן כזה צוות החברה ידע לנקות את השטיח בצורה אופטימאלית, בין אם זה באמצעות שואבי אבק, תכשירים, חומרי ניקוי ועוד. כל כתם וכל לכלוך ייבדק היטב לפני שיוחלט כיצד להתמודד איתו בצורה נכונה.

ניקוי שטיחים מקיר לקיר – למה לצפות לאחר הטיפול?

כאמור, צוות של חברת ניקיון מקצועי יביא איתו אל המקום בו מותקן השטיח את הציוד הנדרש, הוא יבצע אבחון ראשוני ולאחר מכן יחליט על תוכנית עבודה. המטרות שהוא יציב בפניו יהיו, לנקות את השטיח בצורה אופטימאלית, לשמור על השטיח ואף להחזיר אותו למצבו המקורי, לשמר את מצבו ולאחר מכך לייצר מצב שנוכל להמשיך ולהשתמש בשטיח בצורה סדירה ללא שום בעיה.

סיכום המאמר

לפני סיום חשוב לומר, זה לא מספיק רק להזמין חברה מקצועית שמתמחה בתחום אלא שאנחנו צריכים גם לדאוג לשמור על השטיח שלנו נקי ביום-יום, בשביל למנוע הצטברות כתמים ולכלוך במהלך הזמן.

אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר טלפוני 072-3305575 לכל שאלה או להשאיר פרטים בטופס הזה ונחזור אליכם.

a
חייגו עכשיו תחזור אליי פנייה בווטסאפ