כשאנחנו מנקים את הבית או את הרכב שלנו, אנחנו יודעים למה אנחנו עושים את זה. זה די ברור למה אנחנו מנקים את הבית פעם בשבוע, למה אנחנו מנקים את הרכב שלנו פעם בחודש או חודשיים, בדיוק כמו שברור לנו למה אנחנו מנקים את האבק מהרהיטים או כתמים משולחן כזה או אחר, על בסיס קבוע.

אך כשמדובר בניקוי ספות, זה יכול לעורר תהיות מסוימות, ולא משנה אם מדובר בספות ביתיות או ספות בעסק. אנחנו אומנם רוצים שהספה שלנו תהיה נקייה, מבריקה, שתיראה כמו חדשה גם אחרי חודשים או שנים של שימוש, ובכל זאת, עולה שאלה, למה אנחנו בוחרים להזמין שירות של ניקוי ספות ברעננה או בכל מקום אחר.

קנבס ניקוי ספות ברעננה

השאלה הזאת עולה מכמה סיבות. ראשית, אם הספה מלוכלכת, אנחנו תמיד יכולים להשתמש בסדין ולהסתיר את הכתם, זה יותר פשוט, יותר נוח, בטח יותר זול. שנית, האם הספה מלוכלכת, זה לא בהכרח מפריע לנו, בהנחה שלא מדובר בכתם רציני, או בכתם שנוצר מסיבות קיצוניות, למשל, כתם שתן, קיא, צואה או דברים כאלה. הכוונה לכתם אוכל או כתמים אחרים. זה לא אמור להטריד אותנו יותר מדי, בטח לא כמו כתם דומה על שולחן האוכל או שולחן הסלון. שלישית, כמו הרבה דברים אחרים, הספה שלנו תתלכלך עוד הרבה פעמים, בטח אם יש ילדים או חיות מחמד בבית, אז אפשר לחכות עם זה, ובשלב מסוים לקנות ספה חלופית במקום.

כל הסיבות הן טובות להסביר מדוע לא, אך יש הסברים הרבה יותר טובים להסביר מדוע כן. מדוע נכון להזמין שירות של ניקוי ספות ברעננה או בכל עיר אחרת. לשמחתנו יש מספיק אנשי מקצוע שמתמחים בתחום ומספקים לנו שירות ברמה הגבוהה ביותר, אנחנו רק צריכים לבחון מי יכול באמת להציע לנו את השירות שאנחנו מחפשים, בתנאים שמותאמים ליכולות שלנו ואכן יכולים לענות על הצרכים שלנו.

מדוע נכון להזמין שירות ניקוי ספות ברעננה

אפשר לחלק את התשובה לשאלה זו לכמה חלקים. חלק ראשון מתייחס לנקודה, כיצד אנחנו רוצים להשתמש בספה שלנו וכיצד אנחנו רוצים להציג אותה.

הרי אנחנו לא קונים ספה בשביל שהיא תהיה מכוסה בסדין ובטח לא בשביל שהיא תהיה מלוכלכת ומוכתמת בכתמים שונים. אנחנו רוצים לשבת על ספה נקייה, מבריקה, ספה ללא כתמים וללא לכלוך. אנחנו רוצים שכל מי שמגיע אלינו, הביתה או לעסק, יראה ספה מבריקה, ספה שמוסיפה לעיצוב על החדר.

כאן צריך לציין, יש לזה משמעות מעבר לעניין של ניקיון ועיצוב. הרי כשלקוח נכנס לעסק ורואה ספה מלוכלכת הוא מייחס לזה משמעות מסוימת, שלילית. לעומת זאת, אם הוא ייכנס לעסק שהספה בו נקייה, אז המשמעות תהיה חיובית.

סיבה נוספת בגלל נרצה להשתמש בשירות ניקוי ספות, לא סתם אומרים שניתן להחזיר את הספה למצבה המקורי, כלומר, שהיא תיראה כמו חדשה. ניקוי ספות בצורה מקצועית, יאפשר לנו לשמור על הספה שלנו לאורך זמן, יאפשר לנו להשתמש בה לאורך שנים רבות. ספה מלוכלכת יוצרת גם בלאי וגורמת נזק לחומר ממנו היא מורכבת.

 

ניקוי ספות בד מקצועי

ניקוי ספות ברעננה – למה להזמין שירות מקצועי?

מאחר וברור לנו שאנחנו רוצים ספה נקייה לגמרי, אנחנו חייבים להשתמש בכל האמצעים הנדרשים לשם כך. לכן, אנחנו נשתמש בשירות מקצועי, שירות של בעלי מקצוע עם ניסיון וידע, בעלי מקצוע שיש להם את כל הכלים, התכשירים והאמצעים בשביל לנקות את הספה שלנו ברמה הכי גבוהה והכי טובה שיש.

האם יש הבדל בין ניקוי ספות עור לספות בד?

כן, יש הבדל בין ניקוי ספות עור לספות בד.

  • ספות עור: עשויות מחומר טבעי, ועל כן הן דורשות טיפול עדין יותר. ניתן לנקות ספות עור באמצעות מים וסבון עדין, אך חשוב להימנע משימוש בחומרים המכילים אלכוהול, כלור או אקונומיקה. חומרים אלו עלולים לפגוע בעור ולגרום לו להתייבש ולהיסדק.
  • ספות בד: עשויות מחומרים סינתטיים או טבעיים, ועל כן הן יכולות להכיל מגוון רחב של לכלוך. ניתן לבצע ניקוי לספות בד באמצעות מים וסבון, אך חשוב להתאים את סוג חומר הניקוי לסוג הבד. לדוגמה, ספות בד טבעיות עשויות להיות רגישות יותר לכתמים, ולכן יש להשתמש בחומר ניקוי עדין יותר.

להלן טבלה המסבירה על ההבדלים:

תכונה ספת בד ספת עור
חומר בד עור
ספיגת לכלוך גבוהה נמוכה
סוג כתמים כתמים אורגניים, כתמים כימיים, כתמים עקשניים כתמים אורגניים, כתמים כימיים
זמן ניקוי ארוך יותר קצר יותר
עלות ניקוי נמוכה יותר גבוהה יותר
תדירות ניקוי מומלץ אחת לשנה מומלץ אחת לשנתיים
a
חייגו עכשיו תחזור אליי פנייה בווטסאפ