ניקוי ספות בתל אביבסניף דיימונד קלין

אין הרבה רהיטים בבית שיכולים להתלכלך כמו הספה שלנו. לא משנה איפה היא ממוקמת, בסלון, במרפסת, בחדר השינה או בחדר האורחים. עם הזמן הספה מתלכלכת מסיבות שונות ואנחנו צריכים להתמודד עם זה.

ניקוי ספות בתל אביב

שכונות בתל אביב בהם אנחנו מספקים שירות

 1. לב העיר והסביבה
 2. צפון תל אביב
 3. רמת אביב
 4. הצפון הישן
 5. בבלי
 6. דרום תל אביב
 7. שנקין
 8. דיזינגוף
 9. חופי ת"א
 10. יפו והסביבה
 11. תל ברוך
 12. צהלה

זמני הגעה לאזור תל אביב

זמני ההגעה של צוות ניקוי הספות המומלצים בתל אביב עד 20 דק* בימי עומס ובתקופות עומס כגון חגים, יש לתאם מראש זמן!

ניקוי ספות בד/עור בתל אביב

הספות מתלכלכות יותר מהר מרהיטים אחרים, בין אם זה בגלל שאנחנו לא מקפידים תמיד לפרוס עליהן סדין או משהו אחר שישמור עליהן שם, וכן בגלל שאנחנו נוטים להשתמש בספה שלנו לצרכים שונים, בין אם זה לישיבה או שכיבה, אנחנו נוטים לאכול כשאנחנו יושבים עליה, אנחנו נותנים לכלבים או לחתולים שלנו לטפס, הילדים שלנו עולים עליה, בין אם הם עושים את זה כשהם עומדים על הספה ובין אם זה כשהם יושבים עליה. מן הסתם, ילדים לא תמיד יכולים לשים לב ולא תמיד שמים לב, לכך שאוכל או שתייה נשפכים על הספה ומלכלכים אותה.

אם הספה שלנו מתלכלכת, אז יש לנו כמה אפשרויות. אנחנו יכולים לרכוש תכשירים שונים בשביל לנקות אותה בעצמנו, אך מוטב לנו, בוודאי אם חולף הרבה זמן, להזמין חברה שמתמחה בניקוי ספות. לשמחתנו הרבה אנחנו יכולים למצוא חברות ניקוי ספות בתל אביב ובכל עיר אחרת היום. ישנן חברות שמתמחות באופן ישיר, בלעדי, אך ורק בניקוי ספות מסוגים שונים, וישנן חברות שמבצעות ניקוי של רהיטים ואמצעים שונים ומגוונים, ובין היתר החברה מתמחה גם בניקוי ספות.

ראו גם:

ניקוי ספות בתל אביב – מדוע משתלם להזמין חברה שמתמחה בניקוי ספות

ניקוי ספות בד עד הבית

על פניו, אנחנו יכולים לחשוב וברמה מסוימת של צדק, שיהיה לנו הרבה יותר זול ונוח לבצע את העבודה בעצמנו. קונים תכשיר, מנקים, נגמר הסיפור. העניין הוא, שאנחנו לא בהכרח נקבל את התוצאה שאנחנו מייחלים לה ואנחנו לא בהכרח נהנה מספה נקייה יותר.

כשאנחנו מזמינים חברת ניקוי ספות בתל אביב או בכל מקום אחר, הרי שאנחנו מרוויחים בכך לא רק ספה נקייה, מבריקה מכתמים ומכל דבר אחר, אלא אנחנו יכולים ליהנות ממראה נוצץ ומבריק כחדש. אנחנו יכולים לקבל ספה ללא כתמים, לא של אוכל, לא שמן, צואה או כל דבר אחר. אלא דברים שיכולים להשפיע לא רק על המראה של הספה או על איך שאנחנו מרגישים כשאנחנו יושבים על הספה ומשתמשים בה. זה יכול גם להשפיע על השימוש בה לאורך זמן, זה יכול להשפיע על היכולת שלנו לשמור עליה.

צריך לומר, בשביל שזה יקרה, אנחנו צריכים לבחור את החברה הנכונה עבורנו, ולא פחות חשוב, אנחנו צריכים לזכור להזמין שירות ניקיון בזמן. אנחנו לא יכולים לחכות עם זה בלי הפסקה. שכן זה יכול להיות מאוד בעייתי, אם אנחנו נמתין ובינתיים הכתמים יישארו ואולי אף יתרבו.

 

ניקוי ספות בתל אביב – כיצד בוחרים את החברה הנכונה

ניקוי ספות בד עד בית הלקוח

כשאנחנו מחפשים חברת ניקוי ספות בתל אביב ובכל מקום אחר, אנחנו צריכים לבחון כמה נקודות:

ראשית, אנחנו צריכים לבחון מה בדיוק החברה מציעה לנו. אילו שירותי ניקוי ספות היא מציעה, מה היא מספקת, מה מפרט השירותים שלה.

שנית, אנחנו צריכים לבדוק מה הניסיון שיש לחברה, כמה שנים היא עוסקת בתחום וכיצד. כאן חשוב להדגיש עוד נקודה, הרבה חברות מציעות לנו אפשרות של הדגמה בחינם. מומלץ לנסות את האופציה הזאת בשביל שנוכל להחליט האם השירות מתאים לנו או לא.

שלישית, חשוב לבחון מה האחריות שהחברה מספקת לנו הן לגבי השירות והן לגבי הספה עצמה.

ארבע, כמובן אנחנו צריכים לבדוק מה העלויות, ומה היחס של העלויות בשוק. כלומר, האם המחיר שהחברה גובה, משתלם לנו.

ניקוי ספות בתל אביב – מחיר

יש יתרון להזמנת שירותי הניקיון באזור המרכז מבחינת עלות הנסיעה המחירון המדויק מופיע לכם ממש מתחת לפיסקה זו* >>

מחירי ניקוי ספות ומבצעים
ניקוי ספות בד
2 מושבים
350
ניקוי ספות בד
3 מושבים
450
ניקוי ספות עור
ניקוי ספות עור
400
ניקוי ספות בד
3+2 או פינתית 5 מושבים
520

כאשר המחירון תקף לתקופת השנה ללא קשר לתקופת החגים (חודש לפני החגים).

דיימונד קלין סניף ראשי תל אביב

סניף דיימונד קלין זמין להזמנות מהיום להיום, ניתן להתייעץ עם צוות החברה במספר:

072-3310618 או להשאיר פרטים כאן

אזורי שירות נוספים בקרבת תל אביב

שירותים נוספים בתל אביב

a
חייגו עכשיו תחזור אליי פנייה בווטסאפ