גרים באזור תל ברוך ומרגישים שהספה שלכם צריכה רענון? אנחנו מנקים בשיטת ניקוי ייחודית ומתקדמת ומתחייבים להסרת כל סוגי הכתמים, גם הקשים ביותר. שירותי ניקוי ספות בתל ברוך מגיעים עד אליכם, והספה שלכם תחזור לשימוש נקייה ורעננה תוך שעות ספורות בלבד. המשיכו לקרוא ולמדו עוד על שיטת הניקוי הייחודית שלנו.

ניקוי ספות בתל ברוך – מסירים את כל סוגי הכתמים מכל סוגי הבד

הספה היא בהחלט מרכז החיים בבית, והיא צוברת המון אבק, לכלוך, שאריות מזון וכל גורם אחר בבית. אם אתם חושבים שהספה שלכם מלוכלכת מבחוץ, אז אתם צריכים להבין עד כמה היא מלוכלכת מבפנים. כשאנחנו מדברים על הסרת כתמים מהספה שלכם, אנחנו מתכוונים להסרה עמוקה של הכתם מכל שכבות הבד. הרי כשיין נשפך על הספה על חודר לעומק הבד, ולא רק על השכבה החיצונית שלו.

ניקוי ספות בד עד בית הלקוח

למה חשוב להסיר כתמים בשיטת ניקוי עמוקה?

לפני הכל, חשוב מאוד לנקות את הכתמים מכל שכבות הבד כיוון שגם אם אנחנו מנקים את הכתם החיצוני, ולא רואים יותר את הכתם הפנימי – זה לא אומר שהוא לא קיים! ויש לזה השלכות בריאותיות. ברגע שהספה שלכם ספוגה בכתמים ולכלוך, בכל פעם שאתם מתיישבים עליה היא מוציאה לאוויר הבית שלכם חיידקים ומזהמים אחרים. כתוצאה מכך, איכות האוויר בבית פוחתת באופן משמעותי, ומסכנת את כל דיירי הבית.

ניקוי ספת בד עם דיימונד קלין

שיטת ניקוי ספות היעילה ביותר 

חברת ניקוי הספות המובילה דיימונד קלין, פיתחה שיטת ניקוי ייחודית לניקוי יסודי ועמוק של הספות שלכם. היתרון של השיטה הינו תהליך האבחון המתבצע על ידי המומחים, והוא זה שמאפשר להתאים את שלבי הניקוי לסוג הספה שלכם וסוג הכתמים שיש עליה. 

לאחר האבחון אנחנו נתחיל בשלב השאיבה הראשונית, חשוב מאוד להסיר את כל האבק לפני תחילת הטיפול בכתמים. לאחר מכן נחדיר חומר אורגני ידידותי לסביבה לעומק של לא פחות מעשרה סנטימטרים בתוך הבד, שיאפשר לכל הלכלוך לצאת החוצה.

לאחר השאיבה והזרקת הנוזלים, אנחנו נשאב שוב את כל החומרים והלכלוך מהספה, ונאפשר לה להתייבש. במהלך זמן הייבוש נזהה אילו כתמים עקשניים יותר, ונתאים עבורם שיטות ניקוי מותאמות ספציפית. לאחר שנוודא כי כל הכתמים הוסרו באופן מוחלט, נבצע שאיבה אחרונה ולאחר מכן נמרח על הספה שכבת מגן.

אותה שכבת מגן למעשה מאפשרת לכם להנות מהאפשרות שהספה לא תתלכלך בקלות בחודשים הקרובים, ותשמור על הניקיון שלה לאורך זמן רב יותר.

ניקוי ספת בד- עד בית הלקוח

ניקוי ספות בתל ברוך עד הבית עם דיימונד קלין

חברת דיימונד קלין מזמינה אתכם להזמין עכשיו הדגמה חינם עד בית הלקוח בתל ברוך. המומחים שלנו יגיעו עד אליכם, יבצעו הדגמה על חלק לא בולט של הספה, ואתם תחליטו האם תוצאות משביעות רצון.

לתיאום הדגמה חינם חייגו עכשיו למומחים של דיימונד קלין בטלפון 072-3310618 ונשמח לעמוד לשירותכם בכל עת.

a
חייגו עכשיו תחזור אליי פנייה בווטסאפ