ניקוי ספות בבני ברק

הספה בחלל המגורים היא הדבר הראשון שאנחנו והאורחים שלנו רואים כשאנחנו נכנסים הביתה. הספה שלנו סופגת את כל התנועה שיש בבית, את הלכלוך, האבק, כתמי מזון ועוד.

בנוסף לכך, הספה היא אחד הרהיטים היקרים ביותר בבית, ומכן החשיבות של ניקוי ספות מקצועי בתדירות המומלצת. ניקוי ספות מקצועי יעניק לכם יתרונות רבים, ובעיקר יחסוך לכם הרבה כסף וישמור על הספה שלכם כמו חדשה לאורך זמן.

ניקוי ספות מקצועי – למה זה חשוב?

כאמור, הניקיון המקצועי יחסוך לכם הרבה כסף, וישמור על הספה שלכם חדשה ונקייה. עם זאת יש לו יתרונות רבים נוספים. המשיכו לקרוא ותגלו כיצד ניקוי ספות ישפר לכם ולבני ביתכם את איכות החיים באופן משמעותי.

שמירה על איכות האוויר בבית

גם אם אתם "חולי ניקיון" ומנקים את הספות שלכם ניקוי ביתי בתדירות גבוהה, וגם אם אתם מסירים את הכתמים בשיטות הניקוי השונות והספה שלכם נראית נקייה – רוב הסיכויים שהיא לא באמת. בניקוי הביתי אין לכם את הכלים להגיע למעמקי הבד, וגם אם השכבות הראשונות של הבד נקיות – אין זה אומר שהשכבות העמוקות יותר נקיות.

ניקוי ספות מקצועי מחדיר חומרים איכותיים וידידותיים עד לעומק של 10 סנטימטר בתוך שכבות הבד, ומוודא כי הכתמים והלכלוך העמוקים ביותר ינוקו. לאחר החדרת החומר החברה תבצע יניקה של החומר עם הלכלוך ותנקה אותו באופן יסודי. איך זה קשור לאיכות האוויר בבית? ברגע שאנחנו מתיישבים על הספה, אנחנו גורמים ללכלוך להתפזר בחלל האויר ולזהם אותו. בנוסף לכך, שאריות הכתמים מזהמים גם הם את איכות האוויר.

שמירה על הספה לאורך זמן

שמירה על הספה לאורך זמן רב נקייה תחסכון לכם המון כסף, כיוון שלא תצטרכו לרכוש ספה חדשה או לשלם על תיקונים שונים. הספה תישאר יפה ונקייה כמו ביום הראשון שרכשתם אותה, ואתם תהנו מכך שהרהיט היפה ביותר בבית יישאר תמיד נקי ויפה.

מה זה ניקוי ספות מקצועי?

ניקוי ספות מקצועי הינו שילוב של כלים, חומרים ואנשי מקצועי מנוסים אשר עובדים בשיטת השלבים על מנת לבצע ניקוי ספות באופן היסודי ביותר. תחילה הניקוי יתחיל באבחון בד הספה, הכתמים שצברה במהלך הזמן וגילם. לאחר האבחון המומחים יחליטו על שיטת הניקוי, ויתחילו בעבודה.

ניקוי ספות מקצועי עם דיימונד קלין

חברת דיימונד קלין החברה המובילה בישראל בתחום ניקוי ספות, בעלת שנים רבות של ניסיון ושיטות ניקוי עם טכניקות מהמתקדמות שיש. החברה מספקת לכם שירותי ניקוי ספות עד הבית, ומחזירה אליכם את הספה כמו חדשה. לפרטים נוספים חייגו למומחים של דיימונד קלין ותאמו הדגמה חינם בביתכם. החברה מאפשרת לכם להביע את שביעות רצונכם, לא נקי – לא תשלמו.

לתיאום הדגמה חינם בביתכם חייגו עכשיו למומחים בטלפון 072-3305575 ונשמח לנקות לכם את הספות בכל עת.