ניקוי ספות באילת

אילת הינה אחת מערי הקיט והנופש המצליחות בישראל וניתן למצוא בה בתי מלון והארחה רבים. בנוסף, מתגוררת בה אוכלוסיה מגוונת וכולם צורכים שירותי ניקיון למבנים ולתכולתם. בכל בית, בית מלון או מקום אירוח אחר ניתן למצוא ספות שחלקן עשויות מבד ואחרות מעור.

יש הבדל בין סוגי הבד הללו, וכמובן, שהעור נחשב ליוקרתי יותר. יחד עם זאת, שניהם מתלכלכים מעת לעת ויש צורך לנקותם. ניקוי ספות באילת נעשה במקצועיות ובכל המקרים ינוקו כל הכתמים הניתנים לניקוי.

חלקם מגיעים ממזון ומשקה, אחרים מהפרשות גוף של אנשים וחיות מחמד וכאן ניתן למנות: דם, שתן, קיא ועוד. בבתים ובחללי לובי הפונים את החצרות הם עלולים להתלכלך משאריות בוץ, מאבק, מעלים רטובים הנמרחים ויוצרים כתמים ועוד. 

תשתית מקצועית

חברה מקצועית הפעילה מאוד באילת מבצעת, בנוסף, ניקוי ספות בדרום הארץ בישובים שונים הממוקמים צפונה ממנה. הניקוי נעשה לכל סוגי הספות. יש ברשותה מיכון חשמלי ייחודי וכן, חומרי ניקיון המיועדים לכל סוגי הספות.

את כל הפעילות הזאת מבצעים צוותים מיומנים המגיעים לבית הלקוחות על פי הזמנות מסודרות או קריאות דחופות עקב הכתמה  פתאומית של כריות הריהוט הנ"ל. ניקוי ספות לבד שונה מזה הנעשה לעור.

בספות בד ניתן להשתמש במים רבים, ואילו בעור, אין אפשרות כזאת מאחר ומים בכמויות עלולים לגרום לו נזקים בלתי הפיכים. כאן הניקוי נעשה אחרת כפי שיוסבר להלן.

ניקוי ספות בד

ניקוי ספות באילת מתחיל באבחון הבד, סוגו, סקירת הכתמים ובחינת מצב הכריות הכללי. לאחר מכן, מתחילים בשאיבת אבק יסודית הנעשית על ידי שואב אבק תעשייתי בעל עוצמה גדולה. הוא ישאב בהצלחה, אבק וסוגי לכלוך אחרים המצטברים בין הכריות והקפלים.

השאיבה מקלה מאוד על תהליך הניקוי המגיע מיד אחריה. בהמשך מזריקים אל הריפודים מים שמהולים בהם חומרים דטרגנטים מיוחדים מתוך מיכל המצוי במכונת הזרקת המים. החומרים תוקפים את הלכלוך וממיסים אותו.

מאפשרים להם להיות פעילים מספר דקות עד רבע שעה. במידת הצורך וכאשר רואים שעדיין קיימים כתמים עקשניים, מנסים להורידם באמצעות שפשופם במברשות בעלות שיער רך שאינו פוגע בסיבי הבד. 

שאיבת המים וייבש

בשלב הבא שואבים את המים חזרה לתוך מיכל אחר המצוי במכונה. כבר מיד רואים בהבדל בין המים העכורים והשחורים הנשאבים ובין הנקיים. ניתן לזהות בקלות גם את הניקוי שנעשה באזור שכבר טופל לבין זה שעדיין לא נגעו בו. כך מבינים שהניקוי, אכן, עובד היטב.

מנקים כל שטח מרופד כולל מסעדי הספות ולא פוסחים על אף אחד אחר. לאחר סיום העובדה מעמידים את הכריות והספות לייבוש. בקיץ הוא מהיר, אם כי, תמיד ניתן להיעזר במאווררים ובמכשירי ייבוש חשמליים אחרים. בבית עם חצר צמודה ניתן לבצע את כל התהליך על רחבה מרוצפת כולל ייבוש של כל מערכת הישיבה.

ניקוי ספות עור

ספות עור מנקים אחרת. את האבחון והשאיבה עושים בכל מקרה, אבל הניקוי הרטוב נעשה בעדינות רבה וללא מים רבים. העור מטבעו הינו חומר קשיח שאינו מאפשר ללכלוך לחדור אליו, אם כי, בעור משופשף וישן הם עלולים לחדור לחריציו.

הניקוי נעשה באמצעות מטליות ספוגות בחומרים מיוחדים אשר מצליחים לנקות את הכתמים אבל לא פוגעים בעור, במרקם שלו או בצבעו. במקרה של עור מעובד עושים שימוש בעיקר במים כדי לא לגרום לצבע לדהות.

לאחר הניקוי מורחים שכבה דקה של חומר משמר שאף משיב לעור את הברק שהיה לו. כך הוא ישמור היטב על הספה  היקרה.

הכנות

היות העבודה מתבצעת אצל הלקוח הוא חייב להיערך לכך. משמעות הדבר שהוא חייב לסלק מהחדר את כל הפריטים העלולים להינזק. במקרה של ניקוי ספות בד, הם עלולים להירטב ולהיפגע מהמים. מעבר לכך, הצוות חייב מרחב פעולה.

החברה מבצעת ניקוי ספות בדרום ובאילת לאורך כל השנה, אם כי, העונות המבוקשות ביותר הן, לרוב, לקראת החגים. מומלץ מאוד להזמין שירות די זמן מראש כדי לשריין מועד מוסכם ונוח. הצוות יגיע בזמן שנקבע עם ניידת שירות מאובזרת בכל מה נדרש ויחל במיידית בניקוי העשוי לארוך מספר שעות. משך הזמן תלוי בכמות הספות ובמצבן. בכל מקרה, הניקוי ייעשה היטב ובצורה מקצועית.

Rate this post
a
חייגו עכשיו תחזור אליי פנייה בווטסאפ