ניקוי ספה – איפה לבצע את זה?

כשאנחנו נדרשים לנקות ספה ביתית או ספה של העסק, עומדות בפנינו כמה נקודות בחירה.

נקודת הבחירה הבסיסית היא, האם לנקות את הספה בעצמנו או להזמין חברה מקצועית של ניקוי ספות שתבצע זאת עבורנו כמו לדוגמא מאסטר קלין לניקוי ספות – אחת חברת הניקוי הטובות והמובילות בתחום לצידנו (: בישראל. שנית, במידה והחלטנו שאנחנו מזמינים חברה לביצוע העבודה, עולה השאלה, האם לבקש ממנה לעשות את זה אצלנו בבית או העסק, או שמא, שהצוות שלה ייקח את הספה אל בית העסק, יינקה אותה שם ויחזיר אותה אלינו נקייה. נקודת בחירה נוספת היא, האם בכלל לנקות את הספה או שמה לקנות ספה חדשה או להשתמש בכיסוי בשביל שלא ייראו את הלכלוך.

נתחיל מהסוף. אם יש לנו ספה בבית או בעסק, אנחנו נרצה להשתמש בה כפי שהיא, לא לכסות אותה ולא לעשות שום דבר שימנע מאיתנו ליהנות ממנה ומהעיצוב שלה. לכן, אנחנו נעדיף לנקות אותה.

מן הסתם, אם יש צורך לנקות את הספה,  אז אנחנו נבחר בין ניקוי עצמי לבין שירות של חברת ניקוי ספה מקצועית, על פי מידת הלכלוך והכתמים שיש עליה. אם מדובר במשהו סטנדרטי, נוכל לבצע זאת בעצמנו, אם לא, מומלץ להזמין חברה מקצועית שתבצע עבורנו את העבודה.

איפה נכון לבצע אותה? ברוב המקרים, החברה תוכל לשלוח צוות עם ציוד אלינו, אך במקרים מסוימים לא תהיה ברירה אלא לנייד את הספה, במידה וניתן, אל בית העסק.

כיצד אנחנו יודעים מה נכון עבורנו

מן הסתם, התשובות לכל השאלות הנ"ל, מתבססות, הן על מצב הספה והן על מצב הכתמים שיש בה, עד כמה היא באמת מלוכלכת. מעבר לכך, אנחנו צריכים לשאול את עצמנו, האם זה בתנאי התקציב שעומד לרשותנו, האם אנחנו יכולים להרשות לעצמנו להזמין חברה מקצועית, וכן, רצוי לוודא שעלויות הניקיון לא גבוהות מדי, שכן אז ייתכן מאוד שישתלם לנו לרכוש ספה חדשה.

לסיום חשוב להדגיש, ככל שנבצע את התהליך מהר יותר, כך גם נוכל ליהנות מספה נקייה יותר, ומעבר לכך, גם נוכל לחסוך בעלויות בעתיד, שכן עם הזמן, תהליך הניקוי עלול להיות יותר מורכב ויקר.

3.5/5 - (2 votes)
a
חייגו עכשיו תחזור אליי פנייה בווטסאפ